لقمه بزرگتر از دهان برندار درباره این شیر صدق میکند+ویدئو

لقمه بزرگتر از دهان کار دست این شیر داد! +فیلم

ویدئوی تماشایی از حمله شیر به یک فیل عظیم الجثه را تماشا می کنید که سعی دارد برای غذا دادن به توله های خود، به تنهایی او را شکار کند. این ویدئو توسط یک مستندساز 28 ساله به نام «ساموئل شوالیه» گرفته شده است.

به گزارش آی‌زندگی؛ ویدئوی تماشایی از حمله شیر به یک فیل عظیم الجثه را تماشا می کنید که سعی دارد برای غذا دادن به توله های خود، به تنهایی او را شکار کند. این ویدئو توسط یک مستندساز 28 ساله به نام «ساموئل شوالیه» گرفته شده است.

او می گوید: «این صحنه در ابتدای صبح اتفاق افتاد. ما خوشحال بودیم که شیری که دیروز دیده ایم را دوباره ملاقات می کنیم. توله ها در حال بازی با یکدیگر بودند و مادر سعی داشت آنها را به سمت بوته ها برده و در یک جا جمع کند. ما به آهستگی آنها را تعقیب می کردیم. شیر مادر به داخل بیشه رفت و ناگهان صدای فریاد یک فیل بلند شد!شیر تلاش می کرد تا با چنگ زدن به پوست ضخیم فیل او را از پا درآورد. فیل آنقدر قدرتمند بود که در مقابل شیر کم نیاورد و پس از تلاش های بسیار از چنگال شیر رها شد. در تمام این مدت توله های شیر بر روی علف ها دراز کشیده بودند و منتظر خوردن یک غذای خوشمزه بودند. شیر مادر پس از شکست در برابر فیل به سمت توله هایش رفته و آنها را با خود برد. خوشبختانه فیل در این اتفاق هیچ آسیبی ندید. من در تمام این سالها هیچگاه برخوردی این چنینی بین شیر و فیل ندیده بودم!»

راهنماتو

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx