فضای سوت و کور قطر پس از پایان جام جهانی+ ویدئو

فضای سوت و کور قطر پس از پایان جام جهانی+فیلم

دوحه، پایتخت قطر پس از شلوغی هواداران در روز‌های گذشته هنگام برگزاری جام جهانی، به روز‌های قبل از برگزاری جام جهانی بازگشته است.

به گزارش آی‌زندگی؛ یک شهروند قطری با انتشار فیلمی از چندین منطقه در دوحه، پایتخت قطر، خالی شدن این شهر را پس از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ مستند کرده است.

در این فیلم که به صورت گسترده در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، تعدادی از مناطق در دوحه از جمله درب لوسیل، مترو، یک فروشگاه مواد غذایی و نوشیدنی و یک خیابان عمومی ظاهر شد.

این ویدئو نشان می‌دهد که پس از شلوغی هواداران در روز‌های گذشته هنگام برگزاری جام جهانی، همه مناطق کاملاً خالی شده و هیچ‌کس در آن حضور ندارد.

بیست‌ودومین دوره جام جهانی فوتبال از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر ۲۰۲۲ (۲۹ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) در قطر برگزار شد. این اولین جام جهانی بود که کشوری از جهان عرب آن را میزبانی کرد.

بر اساس آمارها، در مجموع ۶۴ دیداری که در این دور از رقابت‌ها برگزار شد، سه میلیون و ۴۰۴ هزار و ۲۵۲ تماشاگر از نزدیک بازی‌ها را دنبال کردند.

در طول این تورنمنت، دیدار دو تیم آرژانتین و مکزیک در مرحله گروهی با حضور نزدیک به ۸۹ هزار تماشاگر، پرتماشاگرترین دیدار جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بود.

همچنین ورزشگاه لوسیل که دیدار فینال نیز در آن برگزار شد، با میزبانی از نزدیک به ۸۷۵ هزار تماشاگر رکورددار شد. پس از آن ورزشگاه البیت با ۶۰۱ هزار و الثمامه با ۳۷۷ هزار میزبان بیشترین تعداد تماشاگر بودند.

فرارو

5 1 رای
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx