پشت‌پرده خداحافظی جرارد پیکه از بارسلونا

پشت‌پرده خداحافظی جراد پیکه از بارسلونا چیست؟

پشت‌پرده خداحافظی جراد پیکه از بارسلونا توسط خبرنگار اسپانیایی فاش شد.

به گزارش آی‌زندگی؛ خبر خداحافظی جرارد پیکه از بارسلونا خیلی را در شوک فرو برد. چرا که این کار پیکه بدون هیچ پیش‌زمینه شکل گرفت. اما اکنون یک خبرنگار اسپانیایی پشت‌پرده خداحافظی جراد پیکه از بارسلونا را فاش کرده است.

جرارد پیکه کاپیتان بارسلونا که این روزها شرایط خوبی را در نیوکمپ نداشت و به مهره چهارم ژاوی برای خط دفاع تبدیل شده بود شب گذشته به صورت غیرمنتظره از بارسلونا خداحافظی کرد. جرارد پیکه با انتشار ویدیویی احساسی، جدایی خود از بارسلونا را اعلام کرد و گفت در بازی روز شنبه بارسلونا مقابل آلمریا، برای آخرین بار در نیوکمپ به میدان می رود.

پشت‌پرده خداحافظی جراد پیکه از بارسلونا

اما پشت پرده خداحافظی غافلگیرکننده پیکه در وسط فصل چه بود. چرا ستاره متعصب بارسلونا تصمیم گرفت در میانه فصل از آبی-اناری ها خدحافظی کند.
الکسیس مشهور به «MisterChip» خبرنگار نشریه «آس» و شبکه «ESPN» دست به افشاگری زد و گفت: پیکه بارسلونا را ترک نکرد بلکه آنها او را اخراج کردند. آنها درها را باز کردند و پیکه را به بیرون پرتاب کردند. او در شرایط سختی به سر می برد.

وی افزود: واقعا باشگاه فشارهای زیادی را به او در 3 ماه گذشته وارد کرد و این فشارها روی این اسطوره بارسلونا دور از شان او بود.

پشت‌پرده خداحافظی جرارد پیکه از بارسلونا

منبع : خبرآنلاین

5 1 رای
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx