قیمت خودرو

قیمت خودرو امروز یکشنبه، 8 آبان 1401

به گزارش آی‌زندگی؛ آزادسازی واردات خودرو و برگزاری مراحل فروش خودروسازان به نظر تاثیر اندکی بر روی قیمت‌ها در بازار خودرو دارد و در بهترین شرایط شیب افزایش قیمت‎ها را کاهش داده‌است. اخبار آزادسازی قطعی واردات خودرو و انجام ثبت سفارش در کنار برگزاری مرحله دیگری از فروش محصولات ایران خودرو، انتظار ثبات قیمت‌ها را میان معامله کنندگان ایجاد کرده بود. این انتظار کاهش قیمت ها در حالی است که بازار خود بارها نشان داده که هیچگونه تأثیری حداقل از اینگونه اخبار نمی گیرد و بیشتر چشم به بازار ارز دوخته است.

هفته‌هاست روزهای ابتدایی هفته تعیین کننده‌ترین روزهای هفته به حساب می‌آیند. این بدان معناست که اکثر تغییرات قیمتی خودروها در روزهای ابتدایی هفته به ثبت می رسد. به نظر می‌رسد این هفته نیز از این روند پیروی می کند و قیمت خودرو در غالب مدل‌ها در معاملات روز شنبه شاهد تغییرات قابل توجهی بودند. به نظر می‌رسد با تداوم این روند فعلاً نباید انتظار کاهش قیمت‌ خودرو را داشت.

قیمت ایران خودرو
قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ پس از اینکه در هفته گذشته تغییری به ثبت نرساند، در معاملات روز شنبه با افزایش ۲ میلیون تومانی مواجه شد. قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار ۳۱۲ میلیون تومان اعلام می شود.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم با یک میلیون تومان افزایش به ۳۷۵ میلیون تومان رسید.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما با افزایش ۵ میلیون تومانی به ۶۱۵ میلیون تومان رسید و اکنون گرانترین خودروی ایران خودرو محسوب می شود.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی هم افزایش ۵ میلیون تومانی داشت. قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما با افزایش ۵ میلیونی به ۴۲۵ میلیون رسید.

قیمت دنا اتوماتیک توربو هم با افزایش ۵ میلیون تومانی به ۵۳۵ میلیونی تومان رسید.

قیمت تارا دنده ای رکورددار افزایش قیمت در بازار امروز بود؛ قیمت تارا دنده ای با ۱۰ میلیون تومان افزایش به ۴۵۰ میلیون تومان رسید.

قیمت سایپا
محصولات گروه خودروسازی سایپا این روزها نقش زیادی در تغییرات قیمت بازار ندارند و معدود خودروی از این گروه تغییر قیمت به ثبت می‌رساند.

قیمت پراید ۱۱۱ با یک میلیون تومان کاهش برخلاف روند افزایش بازار به ۲۰۴ میلیون تومان رسید.

منبع: اقتصاد آنلاین

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx