فال ابجد امروز یکشبنه، 13 شهریور 1401

آی‌زندگی – فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش آی‌زندگی؛ حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۳ شهریور را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۳ شهریور را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین
ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: طالعت خوب است: اگر آرزویی در دل خود دارید به زودی به آرزوهایتان دست پیدا می کنید و شادی و خوشبختی زندگی را به دست خواهید،، آورد بهتر است؛ به زندگی خوشبین باشید تا خیلی زود به آرامش دست پیدا کنید تا موفقیت و شادکامی را خیلی زود به دست بیاورید و خودتان را به سربلندی برسانید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: به زودی اتفاقات خوبی در زندگیتان روی می‌دهد و ازدواج و وصلت در پیش دارید و به وصال یار می رسید. مشکلاتتان پایان یافته و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار گرفته اید. دست به کاری زده اید که ریسک بالایی دارد اما موفقیت های خوبی برایتان در آن وجود خواهد داشت پس به هیچ عنوان نگران نباشید و به راهتان ادامه دهید.

فال ابجد امروز متولدین خرداد
ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: اقبال نیکویی در انتظارتان است پس به هیچ عنوان نگرانی به دلتان راه ندهید. اگر می‌خواهید اموالتان را پس انداز کنید حواستان باشد که به فردی اشتباه اعتماد نکنید. موفقیت هایی در زمینه تحصیلی برایتان وجود خواهد داشت. اگر عشقی را در گذشته از دست داده اید به جانبتان باز می‌گردد.

فال ابجد امروز متولدین تیر
ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: اقبال نیکویی در انتظارتان اما مراقب باشید که اسرارتان را برملا نکنید و بیهوده خودتان را به دردسر نیندازید. اگر بدخواهانی در زندگیتان وجود دارند نگران نباشید که از جانب آنها آسیبی به شما نخواهد رسید. سرمایه ای به دستتان میرسد که اگر بتوانید مقداری از آن را صرف امورات خداوندی کنید چندین برابر خواهد شد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد
ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: از تشویش و اضطراب به دور باشید و به هیچ عنوان به دلتان بد راه ندهید، آینده از هر نظر برایتان بهتر خواهد بود و به هر آنچه که بخواهید دست پیدا می‌کنید. باید تلاش تان را بیشتر کنید و از تنبلی دست بکشید تا هر آنچه را که می خواهید در زندگی به دست بیاورید. سفری در پیش است خودتان را آماده کنید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور
ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: ایمانتان به خداوند باشد و به هیچ عنوان او را از یاد نبرید، اگر می خواهید زندگی به کامتان شود باید بیشتر به فرایض دینی تان عمل کنید. شخصی سعی می‌کند تا شما را از راه به در کند به حرف هایش گوش ندهید که به دردسر خواهید افتاد. سرمایه خوبی به دستتان می رسد که می توانید از طریق آن قرض هایتان را ادا کنید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر
ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: اقبال نیکویی دارید و به زودی رزق و روزی فراوانی وارد زندگیتان خواهد شد. اگر از فردی آزرده خاطر هستید به زودی از شما دلجویی می کند پس بهتر است کار اشتباهی انجام ندهید. پولی که می خواهید هم اکنون به دستتان نمیرسد پس بهتر است فعلا ولخرجی نکنید و حواستان باشد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان
ابجد فال شما: ج ج د

تعبیر: طالعت خوب است: عیب شما در زندگی این است که راز دل تان را با هرکسی در میان می گذارید،، و در آینده خودتان را به خطرات زیادی می اندازید بهتر است؛ به خودتان بیایید و کارهایتان را به نحو احسن به انجام برسانید، تا مرتکب اشتباهاتی نشوید و شادی را در خود ایجاد کنید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر
ابجد فال شما: آ ب ج

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید: تمام مشکلات زندگی تان از بین خواهد رفت و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد،، بهتر است؛ نگرانی ها را از خود دور کنید تا شادی آرامش به زودی نصیبتان شود،، اگر قصد ازدواج دارید بهتر است؛ این ازدواج را به انجام برسانید که برای تان مبارک است.

فال ابجد روزانه متولدین دی
ابجد فال شما: ج آ‌ د

تعبیر: به لطف خداوند اگر بیمار هستید از بند بیماری رهایی پیدا خواهید کرد،، و سلامتی خود را به دست خواهید آورد شادی و نشاط در زندگی تان سرازیر می شود بهتر است؛ از یاد و نام خداوند غافل نشوید تا بتوانید در زندگی تان به هدفهایتان برسید. و شادی و آرامش را در خود ایجاد کنید.

فال ابجد روزانه متولدین بهمن
ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: طالعت خوب نیست: شخصی می خواهد در زندگی شما را گول بزند و برای تان مشکلات فراوانی را به وجود بیاورد،، بهتر است؛ مراقب خود در زندگی باشید تا شکست و ناامیدی در شما به وجود نیاید بتوانید خیلی زود به هدف ها و آرزوهای قلبی تان دست پیدا کنید.

فال ابجد روزانه متولدین اسفند
ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت روشن است: زندگی تان سر و سامان می‌گیرد و شما به آرزوهای قلبی تان خواهید رسید،، اگر قصد رفتن به سفری را دارید بهتر است؛ این سفر را راهی نشوید ممکن است به درد سر های خیلی زیادی مواجه شوید،، که باعث میشود زندگیتان از هم پاشیده شود.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx