فال ابجد امروز پنجشنبه، 10 شهریور 1401

به گزارش آی‌زندگی؛ حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۰ شهریور را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۰ شهریور را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین
ابجد فال شما: ب آ ج

تعبیر: زندگی به کامتان خواهد شد و مشکلاتی که برایتان وجود دارد را برطرف خواهید کرد. ممکن است دعوا و درگیری در پیش داشته باشید اما بهتر است صبوری کنید و به بزرگتر هایتان بی‌احترامی نکنید که آسیب خواهید دید.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: طالع خوبی در انتظارتان است و آرزوهایی که در میپرورانید میسر می شود. فردی درصدد فریب دادن شماست از او بر حذر باشید و به حرف‌هایش توجه نشان ندهید. دوستان خوبی در اطرافتان دارید که اگر به حرف‌هایشان گوش دهید راه سعادت و خوشبختی را به شما نشان خواهند داد.

فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: مقصود بدی دارید و با انجام این کار خودتان را در دردسر خواهید انداخت. بخت و اقبال با شما یار نیست پس هم اکنون نباید اقدام به هیچ کاری بکنید. ممکن است زندگی عاشقانه شما دستخوش تغییر شود و وصلتی مبارک در پیش داشته باشید، از آن امتناع نکنید که سعادت فراوانی برایتان به همراه دارد. شخصی فتنه انگیز در زندگی تان است که باید از او دوری کنید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: اقبال نیکی در انتظارتان است و اگر توکلتان بر خداوند باشد آرزوهایتان حاصل می‌شود. تغییراتی بزرگ در زندگیتان روی می‌دهد که مثبت می باشد پس نگران نباشید. مراقب حرفهایی که بر زبان می آورید باشید و انقدر ساده دل نباشید در غیر اینصورت آسیبی به شما خواهد رسید. مبلغی پول را از دست می‌دهید که برای آن بسیار اندوهگین می شوید اما به نحوی به دستتان باز می‌گردد.

فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: مقصودتان حاصل می شود اما با صبر و حوصله. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید تعجیل کنید که منفعت خواهید برد. ممکن است تصمیم به انجام کاری خطرناک بگیرید باید بسیار مراقب باشید و قبل از آن استخاره کنید تا خدایی نکرده در دردسر نیفتید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ د آ

تعبیر: مقصود نیکی دارید و آینده خوبی در انتظارتان است. از ناراحتی و اندوه دور می‌شوید و سعادت نصیب تان می شود. ممکن است فردی شی ارزشمند را به شما بدهد مراقب باشید و به خوبی از آن نگاهداری کنید. از جانب فردی منفعتی به شما میرسد که ممکن است حلال نباشد پس قبول نکنید.
فال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: ج د ج

تعبیر: آینده خوبی در انتظارتان است و با صبر و حوصله نیاتتان حاصل می شود. مشکلاتی که دارید را برطرف می کنید اما با تلاش و کوشش خودتان. شخصی سعی دارد تا شما را در دام بیاندازد و مدت هاست که زیر نظرتان دارد بسیار مراقب اطراف خود باشید، توکلتان بر خداوند باشد تا انشالله گزندی به شما نرسد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: مقصودتان نیک است و با انجام این کار رزق و روزی فراوانی وارد زندگیتان می‌شود. اگر از جانب کسی آسیبی به شما رسیده باید از او دوری کنید. سعی کنید تا با مشورت و حرف های بزرگتر های تان پیش بروید تا راه سعادت و خوشبختی را بیابید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر
ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: برای اینکه بتوانید آرزوها و اهدافتان را میسر سازید باید در مقابل سختی ها و مشکلات صبور باشید. امیدتان به خداوند باشد انشالله که روزهای خوش برای شما خواهند رسید. ممکن است قصد انجام معاملاتی را داشته باشید بهتر است با احتیاط عمل کنید تا دچار مشکل نشوید.

فال ابجد روزانه متولدین دی

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: طالع بلندی دارید و خداوند به واسطه دل مهربانتان هر آنچه که بخواهید را برایتان میسر خواهد کرد. اگر به دنبال کسب مال و سرمایه هستید باید تلاشتان را فراوانتر کنید و از رفتن به راه های حرام به شدت به دور باشید تا خداوند در این راه کمک تان نمایند.

فال ابجد روزانه متولدین بهمن

ابجد فال شما: آ ج د

تعبیر: خداوند شما را به آرزوهایی که در سر دارید خواهد رساند فقط باید صبور و شکیبا باشید. به دنبال اعمال حرام نروید و از دوستان ناباب بدور باشید تا خدایی نکرده در دردسر و مشکل نیفتید. ناراحتی های برای‌تان وجود دارد که خیلی زود برطرف میشود.

فال ابجد روزانه متولدین اسفند

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: آرزوهایی که دارید به صلاحتان نیست و امکان دارد مشکلات فراوانی را برایتان به همراه بیاورد پس از آن صرف نظر کنید و از خداوند بخواهید تا نیات خوبی در سرتان بپروراند. برای رسیدن به شخصی بسیار پافشاری می‌کنید اما رسیدن به او زمان زیادی می طلبد پس باید بسیار صبور باشید.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx