تست شخصیت شناسی | زندگی عاشقانه شما چطور است؟

این تست های تصویری ،جنبه های پنهان شخصیت و عمیق ترین خواسته های ما را بر اساس آنچه می بینیم، آشکار میکنند. چهره ای که برای اولین بار در این تصویر می بینید نشان می دهد که در یک رابطه عاشقانه چه آرزویی دارید.

شما در اولین نگاه چه تصویری را می بینید؟

چهره یک مرد (دوست دارید که عشقتان شما را درک کند)
( درک شدن ) در یک رابطه برای شما ازهرچیزی مهم‌تر است. کسانی که ابتدا چهره مرد را می بینند، افرادی سختکوش هستند که می کوشند مورد احترام، تحسین و قدردانی عزیزانشان قرار بگیرند. شما وقتی اطرافیانتان را نگاه میکنید به راحتی می توانید آنها را درک کنید و بر اساس مشاهدات خود ، “جنبه های خاص” شخصیت آنها را آشکار کنید.
شما همه جنبه های شخصیت خودتان را نشان نمی‌دهید که مردم بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و با شما احساس راحتی کنند. اما این به شما کمک می کند مردم را بیشتر دوست داشته باشید. این مهارت منحصر به فرد فوق العاده مفید است. اما این به این معنی نیست که شما دیگران را فریب میدهید. شما احساسات خود را بروز نمیدهید زیرا نمیخواهید دیگران چیزی از آن بدانند. اما این کار شما را مرموزتر میکند.

عدم ابراز احساسات روابط عاشقانه تان را دچار مشکل میکند، زیرا شما دوست دارید افرادی که دوستشان دارید، به ویژه شریک زندگیتان، شما را درک کند. از آنجایی که شما فردی پیچیده هستید، شناخت یا درک شما برای شریک زندگی‌تان بسیار دشوار است، به خصوص وقتی که شما فقط جنبه‌های خاصی از شخصیت خودتان را به او نشان می‌دهید.

مردی که با کت ایستاده است ( دوست دارید که شما را بپذیرند)
شما به دنبال کسی هستید که شما را همان طور که هستید بپذیرد، حتی زمانی که احساس ناراحتی می کنید. گفته می شود افرادی که ابتدا مردی را در کت می بینند، در قلب خود “غم و اندوهی ریشه دار” دارند و به زندگی نگرشی منفی دارند . تعادل داشتن، بین شادی و غم برای یک زندگی معنادار بسیار مهم است.

همه روابط یک شروع و یک پایان دارد. این شناخت است که به شما این توانایی را میدهد که از چیزهای کوچک در زندگی لذت ببرید. شما نیاز دارید که از طرف شریک زندگیتان پذیرفته شوید و به شریکی نیاز دارید که شما را از صمیم قلب دوست داشته باشد.

بیشتر شرکای سابق شما قادر به درک عمیق شما از زندگی نبودند، زیرا آنها بیشتر تلاش میکردند شما را اصلاح کنند. شما به کسی نیاز دارید که بتواند دیدگاه شما را درک کند و زیبایی واقعی را در شخصیت غمگین شما ببیند.

نوزاد روی میز ( دوست دارید حمایت شوید)
شما کسی را دوست دارید که از شما حمایت کند و باعث پیشترفت شما بشود. زیرا معمولاً در روابط و زندگی احساس درماندگی می کند. شما بسیار مسئولیت‌پذیرهستید ، اما گاهی بسیار آسیب‌پذیر می‌شوید زیرا فکر میکنید که ممکن است هر لحظه همه چیز اشتباه پیش برود. شما به دنبال شریکی هستید که در کنار شما بایستد و بتوانند از شما حمایت کند.

شما به راحتی دچاراحساس اضطراب و استرس می‌شوید و کمبود خواب دارید. عادت دارید که گریه کنید و با گریه کردن حداقل هفته‌ای یک‌بار آرامش پیدا می‌کنید. شما دوست دارید ابرازعشق کنید. دوست داشته باشید و دوستتان داشته باشند، این تنها خواسته ای است که از یک شریک دوست داشتنی و دلسوز می خواهید. این به این معنی نیست که شما به پرستار کودک نیاز دارید. شما به شریکی نیاز دارید که شما را درک کند و از نیازهای عاطفی شما آگاه باشد. شما به کسی نیاز دارید که عمیقاً از شما مراقبت کند و به شما احساس امنیت ، آرامش و حمایت بدهد. کسی که از شما درتمام زندگی پشتیبانی کند.

یک جادوگر در حال خواندن کتاب ( شما روابط معنوی را دوست دارید)
شما علاقه شدیدی به مطالعه در مورد زندگی و زندگی های بعدی دارید و به دنبال شریکی هستید که “عقاید معنوی” داشته باشد. شما علاقه شدیدی به ادیان مختلف دارید و کسانی که به دنبال کشف حقیقت هستی و زندگی هستند، را دوست دارید.

شما در یک رابطه عاشقانه بدنبال یک ارتباط معنوی شدید هستید. برایتان، بسیار مهم است که با شریک زندگیتان پیوندی عمیق و معنادار داشته باشید، حتی اگر اعتقادات مذهبی یا معنوی مشابهی نداشته باشید. با این حال، شما جذب ذهن‌های کنجکاو می‌شوید که دوست دارند در مورد جنبه‌های معنوی مختلف زندگی، جهان و کل جهان بدانند. شما شریکی می خواهید که با اشتیاق شما در مسیرمعنویت همراهی کند ، حتی اگر خودش معنوی نباشد.

دو زن با لباس سفید ( شما باید احساس چالش کنید)
دوست دارید شریکی داشته باشید که با هم چالش داشته باشید. کسانی که به سمت این زنان کشیده شده اند، افرادی سرسخت هستند که تمرکز بالایی روی کنترل زندگی خود و دیگران دارند.

شما معتقدید که اگر همه به شما اعتماد داشته باشند و دقیقاً همان چیزی را که از آنها خواسته‌اید انجام دهند، زندگی بسیار آسان‌تر می‌شود. اگرچه این باعث میشود که شما را دیوانه خطاب کنند، اما حقیقت این است که بیشتر اوقات در مورد مشاهدات، ادراکات، قضاوت ها، افکار، باورها و احساسات خودتان حق با شماست. شما بسیار باهوش هستید و می‌دانید که اوضاع را چگونه کنترل کنید که مطابق خواسته هایتان پیش برود.

شما به شریکی نیاز دارید که او را به چالش بکشید و او به جای اینکه در برابر شما تسلیم شود، با شما مقابله کند .

شما به شریکی نیاز دارید که شما را در یک رابطه عاشقانه به چالش بکشد. شما نیاز دارید که شریک زندگیتان در کنار شما باشد، به شما اعتماد و از شما حمایت کند. با این حال، شما می‌خواهید که شریک زندگی‌تان با شما مخالفت کند، دیدگاه‌های خودش را بیان کند و زمانی که میداند حق با شما نیست، شما را به چالش بکشد. شما یک شریک مطیع نمی خواهید. شما به کسی نیاز دارید که از مقابله با شما نترسد. شما می خواهید در رابطه ای باشید که با چالش ها به رشد و پیشترفت برسید.

منبع: سایت طلا

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx