مجری مشهور به سرطان خون مبتلا شد

به گزارش آی‌زندگی؛ مجتبی پوربخش مجری مطرح برنامه‌های ورزشی تلویزیون از ابتلای خود به بیماری سرطان خون خبر داد.

مجتبی پوربخش از مجریان باسابقه تلویزیون و تهیه کننده برنامه‌های ورزشی شبکه ورزش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از ابتلای خود به بیماری سرطان خون خبر داد.

پوربخش در این پست از دو سال مبارزه خود با بیماری سرطان خون خبر داد و نوشت بنا بر دلایل شخصی قصد اعلام این موضوع را نداشته اما در نهایت و پس از مشورت‌هایی که انجام داده، این موضوع را رسانه‌ای کرده است.

پوربخش در این پست اینستاگرامی نوشته است:

سلام به همه راستش امروز دو سال از زمانی که متوجه شدم درگیر بیماری سرطان خون هستم میگذره .
تو این دو سال فقط یک تعداد محدودی از دوستای خیلی نزدیکم از این ماجرا خبر داشتن و به دلالیل زیادی که چندتاشو حتما خواهم گفت کسی از این موضوع اطلاع نداشت . یکی از مهمترین دلایلی که دوست نداشتم بازگوش کنم اولا شرایط روحی خودم بود که برام خیلی سخت بود پذیرشش و روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم تا اینکه بالاخره باهاش کنار اومدم .

یکی از دلایل دیگم این بود که دوست نداشتم کسی بهم ترحم کنه یا قضاوتم کنه و بخاطر بیماریم با چشم دیگه ای بهم نگاه کنه و‌ کلا از هیچکس تو زندگیم انتظار همراهی هم نداشتم. بعد از صحبت با مشاور و یکسری دوستام متوجه شدم که همین نگفتن بیماریم باعث میشه فشار زیادی به خودم بیارم و وقتی نمیتونی دلیل درستی برای خستگیهای غیر معمولت بیاری یا وقتی با یه سرماخوردگی ساده بیش از آدمهای عادی باید مراقبت کنی که زودتر خوب بشی و خیلی مسائل ریز و درشت دیگه خیلی سخت میشد مخفی کردنش برام.

امشب اما تصمیم گرفتم این اتفاق رو با شما در میان بذارم و اینم بگم که این بیماری بهم یاد داد تا وقتی که خدا بهت فرصت نفس کشیدن میده باید از هر روزش استفاده کرد . به دوستام محبت کنم . تو کارهام تلاش کنم . تا میتونم خاطرات خوب بسازم که یادگار بمونه و تا میتونم دل بدست بیارم . پشت مردمم باشم از هیچی جز خدا نترسم . ❤️

توکلم بخداست و سعی میکنم از روزهایی که خدا بهم داده درست استفاده کنم الکی هم ادا در نمیارم که من به مبارزه با سرطان میرم و شکستش میدم اما به تقدیر الهی احترام میزارم هر چی خیره همون میشه . دمتون گرم

آی‌زندگی به نوبه خود برای این مجری توانمند آرزوی سلامتی و بهروزی دارد.

منبع: ورزش3

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx