دسیسه پیکه علیه مسی؛ این‌بار خیانت پیکه به دوستش!

طبق گزارش خبرنگار اسپانیایی، مسی به جرارد پیکه برای تاثیری که روی بیرون کردن او از بارسلونا داشت، لقب «یهودا» داده است.

به گزارش آی‌زندگی؛ روزی که لیونل مسی با اشک از بارسلونا خداحافظی کرد، نه تنها برای کاتالان‌ها، بلکه برای کل دنیای فوتبال لحظه‌ای دلخراش بود. این اتفاق در نتیجه تلاش باشگاه برای سر و سامان دادن به اوضاع مالی و پیروی از قانون فیرپلی مالی فیفا رخ داد.

مسی در آن زمان به تازگی با آرژانتین قهرمان کوپا آمریکای سال ۲۰۲۱ شده بود و به باشگاه اعلام کرد که با بازگشت خوان لاپورتا، تمایلش به ماندن در بارسلونا است. اما مجبور به ترک شد. او سال اول سختی را در باشگاه جدیدش پاری‌سن‌ژرمن پشت سر گذاشت، اما بعد به چهره‌ای تبدیل شد که از او در پاریس انتظار می‌رفت و عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد و در نهایت با تیم ملی کشورش قهرمان جام‌جهانی قطر شد.

اما این جمعه اتفاقاتی که در قلب باشگاه رخ داده بود بر همه آشکار شد. مشخص شد زمانی که هیئت مدیره تصمیم به بیرون کردن لیونل مسی گرفت، یک نفر تاثیر زیادی بر تصمیم نهایی گذاشت و او کسی نبود جز «جرارد پیکه». به گزارش خبرنگار اسپانیایی «پیپی استرادا»، از برنامه سالوم، خیانت پیکه باعث ایجاد شکاف عمیقی بین این دو بازیکن شد، علیرغم اینکه هر دو با هم در تیم کاتالان از رده‌های جوانان بازی می‌کردند. مسی متوجه شد که پیکه با مدیران ارشد باشگاه برای بیرون کردنش توطئه کرده است. استرادا گفت: «مسی به دلیل مسائل مالی مجبور به ترک بارسلونا شد و کل داستان تحت تاثیر جرارد پیکه قرار گرفت. وقتی مسی به رختکن رفت تا وسایلش را جمع کند متوجه تخته سیاهی شد که آنجا وجود داشت. مسی قبل از رفتن کلمه «یهودا» را با حروف بزرگ روی تخته نوشت. وقتی پیکه به رختکن رفت تخته را دید. از جوردی آلبا پرسید چه کسی این را نوشته؟ پاسخ شنید: لئو. پرسید برای چه کسی نوشته شده؟ پاسخ شنید: برای تو.»

حتی اینطور گزارش شده که در آن زمان رابطه همسر مسی «آنتونلا روکوزو» و نامزد سابق پیکه «شکیرا» هم به شدت بد شد. اما همسر مسی اخیرا حمایت خود را از خواننده کلمبیایی اعلام کرده و لایک‌هایی که آنتونلا در پست‌های مختلف شکیرا در شبکه‌های اجتماعی گذاشته گواه این موضوع است.

خبرورزشی

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx