تولد نوزادی در هواپیمای در حال پرواز

تولد نوزادی در هواپیمای در حال پرواز! +عکس

هفته ی گذشته یک هواپیما که از اکوادور عازم اسپانیا بود، در حالی بر زمین نشست که یک نفر به تعداد مسافرانی که با آن ها فرودگاه مبدأ را ترک کرده بود، اضافه شده بود. این اتفاق به دنبال زایمان غیرمنتظره ی یکی از مسافران هواپیما در میانه ی پرواز رخ داد، زنی که از بارداری خود کاملاً بی خبر بود.

به گزارش آی‌زندگی؛ هفته ی گذشته یک هواپیما که از اکوادور عازم اسپانیا بود، در حالی بر زمین نشست که یک نفر به تعداد مسافرانی که با آن ها فرودگاه مبدأ را ترک کرده بود، اضافه شده بود. این اتفاق به دنبال زایمان غیرمنتظره ی یکی از مسافران هواپیما در میانه ی پرواز رخ داد، زنی که از بارداری خود کاملاً بی خبر بود.

تامارا، تازه مادر جوان وقتی با دل درد به دستشویی هواپیما رفت، اصلاً انتظارش را نداشت تا لحظاتی بعد صاحب فرزند خواهد شد.

خوشبختانه چند پزشک و پرستار در میان مسافران هواپیما وجود داشت و آن ها توانستند به انجام این زایمان ناگهانی کمک کنند.

پس از این اتفاق هواپیما در هلند توقف کرد تا تامارا و فرزند تازه به دنیا آمده اش به بیمارستانی در آمستردام منتقل شوند.

سخنگوی این بیمارستان به رسانه ها گفته: «چند ساعت پیش از انتقال تامارا، او دچار دل درد شده و تصمیم گرفته بود به دستشویی هواپیما برود. در کمال تعجب، بعد از دو انقباض، ناگهان یک بچه از بدنش خارج شده بود. تامارا خبر نداشت که باردار است و از این اتفاق شوکه شده بود.»

به گفته ی سخنگوی شرکت هواپیمایی KLM Royal Dutch که این هواپیما به آن تعلق دارد، ۲ پزشک و یک پرستار اتریشی در هواپیما حضور داشتند و توانستند به این زایمان غافلگیرانه کمک کنند.

به گفته ی این شرکت هواپیمایی مادر و فرزند هر دو در حال حاضر در شرایط خوبی به سر می برند.

بیمارستان نیز سلامت این مادر و فرزند را تأیید کرده و اعلام کرده است طبق برنامه ی قبلی تامارا، او و فرزندش به زودی راهی اسپانیا خواهند شد.

تامارا نام فرزندش را ماکسیمیلیانو گذاشته است. این نام یکی از مسافرانی است که در هواپیما کنار او ماند و کمک کرد تا فرزندش بدون مشکل متولد شود.

منبع: روزیاتو

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx