رژیم غذایی سیرت فود

برنامه کاهش وزن ادل فاش شد/ رژیم غذایی سیرت فود چیست؟

در حالی که گزارش ها در مورد رژیم غذایی و تناسب اندام ادل متفاوت بوده؛ اما حدس می‌زنیم که این خواننده  از رژیم غذایی معروف سیرت فود/ sirtfood  استفاده کرده است.

به گزارش آی زندگی و به نقل از  eatthis، هنگامی که ادل برنده جایزه گرمی شد؛ تنها در دو سال ۱۰۰ پوند وزن کم کرد، همه متعجب شدند. برخی از این کاهش وزن سریع انتقاد کردند؛ اما همه وی را مورد تحسین قرار دادند.

اگرچه ادل انکار کرده که  رژیم غذایی سیرت فود کلید کاهش وزن شدید او بوده است؛ اما دیگر افراد مشهور ، مانند پیپا میدلتون و مبارز ایرلندی UFC، Conor McGregor، نیز با این رژیم وزن کم کردند.

رژیم غذایی سیرت فود ریشه در بریتانیا دارد و از محبوبیت زیادی برخوردار است.

رژیم غذایی سیرت فود می‌گوید برخی از غذاهای دارای آنتی اکسیدان بالا ،پروتئین هایی به نام سیرتوئین را در بدن فعال می‌کنند که باعث فعال شدن ژن های مسئول کاهش التهاب و افزایش متابولیسم هستند.

نویسندگان این رژیم ادعا می‌کنند که می‌توانید در عرض هفت روز حدود هفت پوند وزن کم کنید.

در این رژیم غذایی بر اساس فهرست کوتاهی از غذاهای غنی از آنتی اکسیدان تنظیم می‌شود.

در این رژیم قهوه و شکلات مجاز است.

سایر غذاهای موجود در این لیست عبارتند از کلم پیچ، سویا، توت فرنگی، زغال اخته، روغن زیتون فوق بکر، پیاز، گندم سیاه، آرگولا و گردو.

در روزهای یک تا ۳  رژیم باید سه آب میوه سبز و یک وعده غذایی متمرکز بر غذاهای تایید شده را مصرف کنید.

این ها باید در مجموع حدود ۱۰۰۰ کالری داشته باشد.

سپس، در روزهای ۴ تا ۷، می‌توانید دو آب میوه سبز و دو وعده غذایی سیرتف ود برای مجموع حدود ۱۵۰۰ کالری در روز مصرف نمایید.

پس از پاکسازی اولیه، شما به یک برنامه روزانه شامل سه وعده غذایی ، یک آبمیوه سبز و دو میان وعده اختیاری، بدون محدودیت کالری ادامه می دهید.

آیا رژیم غذایی سیرت فود خوب است؟

در حالی که غذاهای موجود در رژیم غذایی سیرت فود تا حد زیادی بسیار مغذی هستند و خواص آنتی اکسیدانی دارند؛ تحقیقات بسیار کمی وجود دارد که تأیید کند آیا این رژیم غذایی برای بدن مفید است یا خیر.

کاهش هفت پوند در هفت روز خیلی خوب به نظر می رسد؛ اما از آنجایی که اکثر برنامه‌های کاهش وزن سریع منجر به کاهش وزن طولانی مدت نمی‌شوند، احتمالاً بهتر است یک سبک زندگی جدید و یک رژیم غذایی با پیشرفت کندتر و پایدارتر داشته باشید.

 

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx