دستبند یادگاری ناصر حجازی از ۲ پیشکسوت فوتبال دزدیده شد +فیلم

۲ پیشکسوت فوتبال استقلال و تیم ملی برای شکایت از دزدی سنگین در کمپ ترک اعتیاد به پلیس مراجعه کردند.

به گزارش آی‌زندگی؛ سرقت دستبند یادگاری ناصر حجازی؛ در میان شاکی‌هایی که به اداره آگاهی آمده بودند دو پیشکسوت فوتبال به نام‌های محسن تهرانی، دروازه‌بان و جعفر مختاری‌فر، بازیکن سابق و نامدار استقلال و تیم ملی کشور نیز دیده می‌شدند. آنها از سه سال قبل به مددجویان یک کمپ ترک اعتیاد در تهران کمک می‌کردند اما آخرین باری که به کمپ سرزدند حادثه‌ای برای آنها رخ داد که حدود ۲۴ ساعت بیهوش بودند و تا یک قدمی مرگ رفتند.

در ادامه پرونده سرقت دستبند یادگاری ناصر حجازی، محسن تهرانی در این رابطه گفت: دوستم مسئول کمپ بود و ما هم سه سالی می‌شد که به کمپ سر می‌زدیم و به مددجویان کمک می‌کردیم تا اعتیادشان را ترک کنند. یک روز با جعفر مختاری‌فر در کمپ بودیم که یکی از مددجویان برایمان شربت آورد و ما دیدیم که پودری را داخل شربت ریخت اما توجهی نکردیم اما وقتی شربت را خوردیم بیهوش شدیم و فردا ظهر در همان کمپ به هوش آمدیم. سارقان گوشی تلفن همراه، گردنبند طلا، دستبند یادگاری ناصر حجازی که به من هدیه داده بود، ۱۲ میلیون تومان پول از کارت عابر بانکم را به سرقت برده بودند، البته خیلی زود سارقان دستگیر شدند و دستبند یادگاری ناصر حجازی هم به من برگردانده شد.

با شکایت پیشکسوتان فوتبال، مأموران پلیس وارد عمل شده و تحقیقات نشان می‌داد سه نفر از افرادی که در کمپ بستری بودند این سرقت را انجام داده‌اند. بدین ترتیب سارقان شناسایی شده و به دام پلیس افتادند؛ یکی از آنها که ۲۹ سال سن دارد درباره این سرقت گفت: آن روز رئیس کمپ نبود و جانشین کمپ که از خودمان بود پیشنهاد سرقت داد. اموال سرقتی را تقسیم کردیم و می‌خواستیم آنها را بفروشیم اما فرصت نکردیم.

منبع: اقتصاد آنلاین

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx