خون دماغ

با این گیاهان خون دماغ را برطرف کنید

خون دماغ ممکن است علت های ساده ی داشته باشد اکثر اوقات خودما و اطرافیانمون وقتی به مدت زیادی در معرض تابش خورشید قرار میگیریم دچار خون دماغ می شویم البته ناگفته نماند که علت خون دماغ شدن می توانند نشانه بیماری های دیگری نیز باشد .

به گزارش آی‌زندگی، ایجاد خراشی در مخاط بینی و ناخن زدن به قسمت قدامی تیغه میانی بینی و محل تجمع مویرگ ها که ممکن است باعث خون دماغ شدن شما شود. بیماری های عفونی مانند تیفوئید، سرخک ،سرطان خون و غیره باعث خون دماغ شدن می شوند. اگر مکرر خون دماغ میشوید حتما به پزشک مراجعه کنید.

به نقل از بهداشت‌نیوز، گیاهان زیر با دارا بودن خواص ضد خونریزی و تنگ کننده مجاری عروق خونی سطحی در رفع حالات ساده خون دماغ اثر درمانی خوبی دارند.

اگیر ترکی Acorus calmus L. : مصرف دم کرده ی ریزم های این گیاه در رفع خون دماغ و همچنین خون ریزی های رحمی موثر است.می توانید روزی ۳فنجان میل کنید.
ازاین گیاه در دست نوشته های قدیم مصر به عنوان دارو نیز یاده شده است.

Cupressus Sempervirens L. : جوشانده سرو کوهی که تنگ کننده مجاری عروق و موثر در خونریزی هاست به صورت یک فنجان قبل از غذا استفاده کنید.
از میوه سرو کوهی برای رفع خون دماغ شدنتان کمک بگیرید ۳۰گرم از میوه سرو کوهی را در یک لیتر آب بجوشانید و سپس استفاده کنید.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx