قیمت دلار، طلا و سکه

قیمت سکه، طلا، دلار و یورو امروز 25 آبان 1401/8/25

قیمت دلار توافقی نسبت به دیروز با افزایش قیمت مواجه شده است.همچنین قیمت یورو در بازار آزاد تهران نیز به ۳۶,۸۴۸ تومان رسید.

به گزارش‌آی زندگی؛ قیمت دلار آزاد در بازار توافقی به ۳۳,۴۷۱ تومان رسید، دلار در بازار هرات به ۳۴,۷۹۰ تومان رسیده و در بازار سلیمانیه نیز به ۳۵۱۶۰ رسید. قیمت دلار در سامانه نیما ۲۷,۹۰۲ تومان و در سامانه سنا نیز ۲۷,۶۵۱ تومان قیمت گذاری شد.

امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم یک میلیون و ۵۱۶ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۶ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.

هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌ میلیون و 516 هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 15 میلیون و 350 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 16 میلیون و 320 هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 8 میلیون و 900 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 5 میلیون و 850 هزار تومان و سکه یک‌گرمی 3 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 6 میلیون و 570 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 1773 دلار است.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx