تست روانشناسی

تست روانشناسی که نحوه ابراز عشق شما را فاش می‌کند!

امروز تست روانشناسی نحوه ابراز عشق را برای شما در نظر گرفته‌ایم.

آی‌زندگی ادعا شده است که این تست روانشناسی یا شخصیت می تواند آشکار کند که در یک رابطه چگونه عشق خود را ابراز و رفتار می کنید. قوانین بسیار ساده هست. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تصویر زیر نگاه کنید و آنچه ابتدا دیدید را بخاطر بسپارید. بعد ببینید در مورد شخصیت شما چه می گوید.

تست روانشناسی

تست شخصیت ابراز عشق:
ابتدا در تصویر چه دیدی؟

 • چهره یک پیرمرد
  اگر ابتدا چهره یک پیرمرد را دیدید، یعنی شما در نهایت به عشق واقعی خواهید رسید. کارشناسان می گویند: «در حقیقت شما عشق خود را با گذاشتن زمان، تلاش، انرژی و انجام کارهای سخت ابراز می کنید. شما برای معشوق تان هر کاری را انجام خواهید داد. از نمادگرایی و ژشت های عاشقانه خوشتان نمی آید و همه چیز را در عمل ثابت خواهید ساخت.»
 • مردی سوار بر اسب
  اگر این اولین تصویری است که می بینید، به این معنی است که رام کردن قلب شما سخت است، حتی اگر فرد رویاهایتان را پیدا کرده باشید. این لزوما به این معنا نیست که شما بی وفا هستید. در واقع شما اغلب اوقات رویاها و اهداف تان را گم یا فرامش می کنید. حتی اگر درست روبروی شما باشند.
 • دختری که کنار رودخانه دراز کشیده
  اگر ابتدا متوجه دختر شدید، یعنی شما در گذشته آسیب عاطفی دیدید. هنوز نمی توانید احساسات عاشقانه خود را به شکل درست و کامل ابراز کنید. اگرچه به آرامی در حال بهبودی هستید و می خواهید دوباره عشق را تجربه کنید، اما کمی هم می ترسید. «مشکل واقعی اینجاست که نمی توانید خودتان را به راحتی متقاعد کنید تا دوباره عاشق کسی شوید.»
 • تست شخصیت ابراز عشق؛ رودخانه
  افرادی که اول رودخانه را دیدند، رویاپرداز و ماجراجو هستند. قلب و روح سرکش شما به دنبال یافتن شریک زندگی مناسبی پرواز می کند. اما فراموش نکنید که باید در این مسیر صبور باشید.

ویژگی شخصیتی شما چیست؟

خوانندگان عزیز و دوست ‌داشتنی خبرنامه می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ما در اینستاگرام و فیسبوک نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند. شما همواره از طریق بخش تفریح و سرگرمی خبرنامه می توانید به جدیدترین تست ها، پازل ها و سوالات و معماها دسترسی داشته باشند. شما می توانید این تست ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص کسانی که علاقمند هستند خود را بهتر بشناسند.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx