برنامه مهران رجبی

برنامه مهران رجبی در تلویزیون حاشیه‌ساز شد

تلویزیون این روز‌ها برنامه مهران رجبی با نام «خودمونی» را روی آنتن دارد. مسابقه‌ای که با حضور دو گروه شرکت‌کننده اتفاق می‌افتد؛ هر گروه متشکل از پدربزرگ و مادربزرگ به همراه همه فرزندان و نوادگان است.

به گزارش آی‌زندگی؛ حامد خانی تهیه‌کننده برنامه مهران رجبی به نام «خودمونی» در واکنش به حاشیه‌سازی‌هایی درباره حضور مهران رجبی به عنوان مجری این برنامه تلویزیونی تأکید کرد:

برای مجری «خودمونی» نیاز به هنرمندی داشتیم که در جایگاه ریش سفید برنامه در کنار پدربزرگ و مادربزرگ که شرکت‌کنندگان اصلی مسابقه‌اند قرار بگیرد. همچنین در زندگی شخصی‌اش موفق بوده باشد. در نهایت با توجه به قدرت طنازی و مقبولیت ایشان بین خانواده‌ها بهترین گزینه آقای رجبی بودند.

همان‌طور که حامد خانی تهیه‌کننده‌اش می‌گوید ایجاد فضای صمیمی و شاد در بین اعضای خانواده و پرداختن به مقوله خانواده براساس فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مهم‌ترین هدف این برنامه است.
او همچنین در واکنش به حاشیه‌سازی‌هایی درباره حضور مهران رجبی به عنوان مجری این برنامه تلویزیونی تأکید کرد: «برای مجری “خودمونی” نیاز به هنرمندی داشتیم که در جایگاه ریش سفید برنامه در کنار پدربزرگ و مادربزرگ که شرکت‌کنندگان اصلی مسابقه‌اند قرار بگیرد. همچنین در زندگی شخصی‌اش موفق بوده باشد. در نهایت با توجه به قدرت طنازی و مقبولیت ایشان بین خانواده‌ها بهترین گزینه آقای رجبی بودند.»

برنامه مهران رجبی

اما حاشیه‌سازی در فضای‌مجازی نسبت به این برنامه ادامه دارد. از هجمه به برنامه «ایرانیوم» با اجرای سیدبشیر حسینی تا حتی انتشار خبر جعلی انتخاب مهران رجبی به عنوان مجری برنامه «دورهمی» که تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی آن را تکذیب کرد.

مهران رجبی پیش از این در چند برنامه دیگر هم اجرای تلویزیونی در کارنامه‌اش دارد. با این اوصاف مشخص نیست، چرا برای حضور این مجری حاشیه‌سازی‌ها را آن‌قدر زود آغاز کردند.

البته از جانب فرمانده یگان حفاظت محیط زیست هم انتقادی به بخشی از این برنامه وارد شد. همان بخشی که شرکت‌کنندگان با تعدادی از گونه‌های حیات‌وحش مانند مار، خرگوش، خارپشت و… مواجه می‌شوند؛ افراد باید در حالی که چشم‌شان بسته است، دست‌شان را داخل جعبه‌ای ببرند و با لمس این حیوانات بگویند که چه گونه‌ای است.

اما در واکنش به این انتقاد و گلایه، تهیه‌کننده این درخواست را از همه مخاطبان و اهالی رسانه داشت که بگذارید این مسابقه تلویزیونی چند قسمتِ دیگر جلو برود تا بهتر بتوانید در مورد آن قضاوت کنید.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx