قیمت دلار، طلا و سکه

قیمت دلار، یورو، طلا و سکه امروز یکشنبه، 8 آبان 1401

به گزارش آی‌زندگی؛ قیمت دلار امروز یکشنبه هشت آبان در صرافی ملی بدون تغییر نسبت به اولین روز هفته ۲۸ هزار و ۹۶۵ تومان اعلام شد. یورو در صرافی ملی معادل اسکناس آمریکایی فروخته می‌شود و همزمان با شروع معاملات بازار طلا، ارزش هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد هزار تومانی به یک میلیون و ۳۴۸ هزار تومان ارتقا پیدا کرد. با این حال سکه‌های تمام بهار آزادی طرح جدید و قدیم به‌ترتیب ۱۰ و ۱۲ هزار تومان نسبت به عصر دیروز ارزش کمتری دارند. قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید که به آن سکه امامی هم گفته می‌شود، تا ساعت ۱۱ امروز به ۱۴ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۴ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان فروخته شد.

قیمت ارز در صرافی ملی
قیمت دلار امروز یکشنبه هشت آبان در صرافی ملی ۲۸ هزار و ۹۳۵ تومان است. صرافی ملی نسبت به روز شنبه دلار را بدون تغییر نرخ عرضه می‌کند و یورو را معادل اسکناس آمریکایی می‌فروشند. یعنی ۲۸ هزار و ۹۶۵ تومان. نرخ فروش یورو نیز درمقایسه با معاملات روز گذشته تغییری نکرده است.

قیمت طلا

قیمت طلا ۱۸ عیار
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز یکشنبه هشت آبان در نیمه اول معاملات بازار به یک میلیون و ۳۴۸ هزار تومان رسید. به‌این ترتیب قیمت طلا ۱۸ عیار نسبت به عصر دیروز هزار تومان رشد داشته، اما نسبت به خرید و فروش‌های عصر پنجشنبه شاهد افت ۱۲ هزار تومانی طلا ۱۸ عیار به ازای هر گرم هستیم.

قیمت انواع سکه
قیمت سکه امامی امروز یکشنبه هشت آبان با افت ۱۰ هزار تومانی به ۱۴ میلیون و ۹۶۵ هزار تومان رسید. عصر دیروز هر قطعه سکه امامی را ۱۴ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان می‌فروختند. نرخ فروش سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز در اولین خرید و فروش‌های امروز ۱۲ هزار تومان کاهش پیدا کرد به ۱۴ میلیون و ۱۴۸ هزار تومان تنزل رسید. سکه گرمی، اما بدون تغییر قیمت عرضه و معادل سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش رسید.

منبع: فرارو

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx