قیمت دلار، طلا و سکه

قیمت دلار، یورو، سکه و طلا امروز یکشنبه، 27 شهریور 1401

به گزارش آی‌زندگی؛ امروز کانون صرافان قیمت دلار را ۳۰ هزار و ۵۳۲ تومان برای خرید و ۳۰ هزار و ۸۶۹ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۸ هزار و ۵۱۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۸۰۳ تومان برای فروش معامله می‌شود.

قیمت دلار در صرافی های رسمی
کانون صرافان نیز نرخ دلار را ۳۰ هزار و ۵۳۲ تومان برای خرید و ۳۰ هزار و ۸۶۹ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز گذشته، قیمت دلار را ۳۰ هزار و ۱۷۶ تومان برای خرید و ۳۰ هزار و ۴۹۹ تومان برای فروش اعلام کرده بود.

قیمت دلار در صرافی ملی
همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۸ هزار و ۵۱۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۸۰۳ تومان برای فروش معامله می‌شود. روز گذشته، دلار در این صرافی ۲۸ هزار و ۴۶۷ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۷۵۳ تومان برای فروش قیمت خورده بود.

قیمت دلار در بازار متشکل ارزی
در بازار متشکل نیز امروز دلار ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت خورد.

قیمت یورو امروز ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۱
آخرین قیمت معاملاتی یورو در صرافی ملی ۲۸ هزار و ۵۳۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۸۲۳ تومان برای فروش اعلام شد.

قیمت یورو امروز ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۱
به گزارش سرویس طلا و ارز اقتصادآنلاین، «یورو» یکای پول کشورهای منطقه یورو است که به ۱۰۰ سنت تقسیم می‌شود. به‌کارگیری یورو از ابتدای ژانویه سال ۲۰۰۲ رسماً در کشورهای آلمان، فرانسه، بلژیک، اتریش، اسپانیا، پرتغال، یونان، ایتالیا، ایرلند، لوکزامبورگ، هلند و فنلاند آغاز شد و اکنون در ۱۹ کشور از ۲۷ عضو اتحادیه اروپا به‌طور رسمی در جریان است. ایران در برخی از مبادلات تجاری خود با کشورهای اروپایی و آسیایی از ارز یورو استفاده می‌کند.

قیمت یورو ۲۷ شهریور
قیمت یورو در آغاز معاملات بازار ارز ۲۷ شهریور ماه در صرافی ملی ۲۸ هزار و ۵۳۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۸۲۳ تومان برای فروش اعلام شد.

قیمت سکه
قیمت سکه امامی امروز یکشنبه ۲۷ شهریور با رشد ۵۰ هزار تومانی، به ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. پنجشنبه هفته قبل هر قطعه سکه امامی ۱۴ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان ارزش داشت. سکه تمام‌بهار آزادی و سکه گرمی، اما در اولین معاملات امروز بازار بدون تغییر قیمت معامله شدند. سمه تمام بهار آزادی ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شد و خرید سکه گرمی سه میلیون و ۵۰ هزار تومان هزینه داشت.

قیمت طلا ۱۸ عیار
طلا ۱۸ عیار در نیمه اول معاملات امروز یکشنبه ۲۷ شهریور یک میلیون و ۳۱۵ هزار تومان معامله شد. این رقم تفاوتی با نرخ طلا ۱۸ عیار در آخرین معاملات رسمی هفته قبل ندارد.

منبع: اقتصادآنلاین/فرارو

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx