فال ابجد امروز دوشنبه، 14 شهریور 1401

به گزارش آی‌زندگی؛ حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۴ شهریور را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۴ شهریور را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین
ابجد فال شما: ب ب د

تعبیر: طالعتان خوب است؛ به زودی زندگی تان سر و سامان خواهد گرفت و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد اگر قصد معاملات کاری و پولی را دارید بهتر است؛ به انجام برسانید که شما را به خوشبختی و آرامش نزدیک می‌کند شادی را در زندگی برایتان به وجود می آورد.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر از نظر سلامتی مشکلاتی برایتان وجود دارد نباید نگران باشید، خودتان را به خداوند بسپارید مطمئن باشید که به زودی سلامتیتان را به دست می آورید. فردی در زندگیتان دخالت می‌کند و این قضیه شما را پریشان احوال ساخته بهتر است کمی در مقابلش سیاست به خرج دهید تا از این عمل دست بکشد.

فال ابجد امروز متولدین خرداد
ابجد فال شما: د ج د

تعبیر: موفقیت های بسیاری در راه است و آرزوهایتان حاصل میشود. اگر تصمیم دارید به سفر بروید سعی کنید با افراد خانواده و دوستانتان همراه شوید که تنهایی برایتان لطفی نخواهد داشت. ازدواج در پیش دارید و اگر متاهل هستید نورسیده ای در راه است که موجب می‌شود زندگیتان رنگ و بوی تازه ای بگیرد.

فال ابجد امروز متولدین تیر
ابجد فال شما: د د د

تعبیر: آرزویی دارید که برای رسیدن به آن دست به دامان خداوند شده اید اما نگران نباشید که هرچه به صلاحتان است روی می دهد. شاید مجبور شوید پرده از اسرار تان بردارید و این قضیه ی شما را در تنگنا می اندازد، بهتر است همه چیز را به خدا بسپارید و نگران نباشید. اوضاع مالیتان بهبود می‌یابد و در سال جدید از این نظر مشکلی نخواهید داشت.

فال ابجد امروز متولدین مرداد
ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: برای رسیدن به مقصودی که دارید باید صبر و حوصله بیشتری به خرج دهید و اینقدر عجله و شتاب نکنید. شاید دلتان بخواهد وصلتی را انجام دهید که به هیچ عنوان به خیر و صلاحتان نیست اما مراقب باشید که این کار آینده تان را در خطر می اندازد. به نصیحت های بزرگتر هایتان توجه نشان دهید تا همواره موفق و سربلند باشید.

فال ابجد امروز متولدین شهریور
ابجد فال شما: ج ج آ

تعبیر: نیتی دارید که خیلی زود به آن دست پیدا می‌کنید و زندگی به کامتان خواهد شد، اگر مشکلات عاطفی در زندگی تان وجود دارد مطمئن باشید فردی کمکتان می‌کند تا خودتان را از این شرایط خلاص کنید. اگر مالی به دستتان رسید بهتر است مقداری از آن را پس انداز کنید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر
ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: شاید هم اکنون آنچه را که می خواهید برایتان عملی نشود اما مطمئن باشید که به زودی زندگی روی خوشش را به شما نشان می دهد و بهترین ها برایتان روی می دهد. به دنبال کسب مال و سرمایه هستید و ممکن است به بیراهه بروید اما مراقب باشید که این عمل هر آنچه را که دارید به باد فنا خواهد داد.

فال ابجد روزانه متولدین آبان
ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: به زودی صاحب فرزندی خواهید شد که قدمش برایتان مبارک است که شما را به هدف و خواسته های قلبی تان می‌رساند،، موفقیت و پیروزی را در آینده برایتان به وجود می آورد،، اگر قصد رفتن به سفری را دارید سعی کنید؛ این سفر را راهی شوید که برایتان آرامش بخش است.

فال ابجد روزانه متولدین آذر
ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: اگر همت کنید با موفقیت فاصله ای ندارید می توانید خیلی زود به آرامش و آسایش دست پیدا کنید،، و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود بیاورید سعی کنید؛ در راز و نیاز با خداوند کاهلی نکنید تا خداوند در آینده برای تان موفقیت را به وجود بیاورد.

فال ابجد روزانه متولدین دی
ابجد فال شما: آ د ب

تعبیر: طالع خوبی دارید. سعی کنید؛ بیشتر مراقب سلامتی خود در زندگی باشید ممکن است به بند بیماری های خطرناک مبتلا شوید،، که در آینده برایتان مشکل ساز میشود باید در خورد و خوراک هایتان رعایت کنید و برای خود در زندگی صدقه بدهید، تا مشکلاتی در شما ایجاد نشود.

فال ابجد روزانه متولدین بهمن
ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: طالعت روشن است. آرامش و آسایش را در زندگیتان به دست خواهید آورد،، امسال سال فوق العاده عالی برایتان خواهد شد شما به هدف های تان خواهید رسید، گشایشی در زندگی شما رخ می دهد که تمام مشکلات از شما رفع خواهد شد و شما به هدفتان دست پیدا می کنید.

فال ابجد روزانه متولدین اسفند
ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت خوب نیست؛ بهتر است افکار بیهوده را از ذهن خود خارج کنید که شما را به دردسر های خیلی زیادی می اندازد،، دست از لجبازی های بیهوده بردارید این روزها مدام در زندگی دیگران مداخله های بی جای دارید، با این کارتان خودتان را به دردسر های خیلی زیادی خواهید انداخت.

منبع: tasvirezendegi

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx