فال ابجد امروز جمعه، 11 شهریور 1401

به گزارش آی‌زندگی؛ حروف ابجد یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.حروف ابجد را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید. یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۱ شهریور را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۱ شهریور را می توانید در این قسمت بخوانید.

فال ابجد امروز متولدین فروردین
ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: نیت خوبی کرده اید، به زودی به خوشبختی و آرامش در زندگی خود خواهید رسید،، اگر قصد معاملات پولی و مالی را دارید به زودی به انجام خواهد رسید و سود و درآمد بسیار عالی نصیبتان خواهد شد،، بهتر است؛ شک و دودلی را هرچه زودتر از خود دور کنید تا موفقیت و سربلندی نصیبتان شود.

فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت
ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: اقبال نیکویی در انتظارتان است و مطمئناً به آرزوهایتان خواهید رسید. بهتر است از غرور و خودخواهی دست بکشید و اگر دلتنگ فردی هستید از او دلجویی کنید، مشکلات مالی در پیش دارید و بسیار مقروض هستید که تمامی این ها تا پایان سال برایتان برطرف خواهد شد.

فال ابجد امروز متولدین خرداد
ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: اگر توکل به خداوند را در همه حال حفظ کنید مطمئنا بهترین ها برایتان روی می‌دهد و زندگی به کامتان می‌شود. از دوری فردی در رنج و عذاب هستید و او هم همین حس را دارد، بهتر است غرور را کنار بگذارید و به جانب یکدیگر بروید. پولی که می خواهید به دستتان میرسد پس نگران نباشید.

فال ابجد امروز متولدین تیر
ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: مقصودی که دارید حاصل می شود اما صبر و تحمل بسیار می طلبد و باید بیشتر منتظر بمانید. اگر دل کسی را شکسته اید بهتر است از او دلجویی کنید چراکه آهش دامن گیرتان می شود. موقعیت مناسب شغلی برایتان پدید می آید که می توانید از طریق آن به زندگی‌تان سر و سامان دهید و اوضاع مالیتان مناسب شود.

فال ابجد امروز متولدین مرداد
ابجد فال شما: د د د

تعبیر: اگر نیت به برطرف شدن مشکلات مالی دارید تا دو وعده‌ دیگر کاملاً اوضاع به نفع تان خواهد شد و قرض هایتان را ادا می کنید. بگو مگو و دعوا و مرافعه در پیش دارید، بهتر است خویشتن دار باشید تا خدایی نکرده موجب ناراحتی کسی نشوید. اگر از رسیدن به یار ناامید شده اید خودتان را به خداوند بسپارید و مطمئن باشید که فرد بهتری را در مسیرتان قرار می‌دهد.

فال ابجد امروز متولدین شهریور
ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: اگر سردرگم و آشفته خاطر هستید باید ایمانتان را نسبت به خداوند قوی تر کنید و از دعا و نماز باز نمانید، فردی در عین دوستی کاملاً با شما دشمن است و اگر مراقب نباشید مشکلات بزرگی برایتان پدید می‌آورد. سعی کنید با خود دعای دفع چشم زخم حمل کنید که از این نظر بسیار در خطر هستید.

فال ابجد روزانه متولدین مهر
ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: از تشویش و نگرانی به دور باشید و خودتان را به خداوند بسپارید، مطمئن باشید که بهترینها را برایتان در نظر دارد. اگر برای کسی دل نگران هستید بدانید که کاملا صحیح و سلامت است و به زودی خبری از خودش به شما میدهد. جابجایی در پیش دارید که بسیار برایتان خوش یمن و مبارک خواهد بود.

فال ابجد روزانه متولدین آبان
ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: طالعت نیک است: به زودی راهی سفری خواهید شد که برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد،، و شما را به آرامش و آسایش می رساند اگر قصد معاملات تجاری و اقتصادی دارید باید صبوری کنید تا به هدفتان نزدیک شوید، و شادی آرامش را در خود به وجود بیاورید.

فال ابجد روزانه متولدین آذر
ابجد فال شما: آ آ آ

تعبیر: طالعت خوب است: بزودی به خواسته‌ها و آرزوهای قلبی خود خواهید رسید. اگر قصد انجام کاری را دارید بهتر است؛ با اطرافیانتان در میان بگذارید تا با مشکلات بزرگی روبرو نشوید می توانید به خوبی از پس تمام مشکلات خود بربیاید و شادی را در خود به وجود بیاورید.

فال ابجد روزانه متولدین دی
ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: به دردسر های خیلی زیادی در زندگیتان مواجه میشوید و مشکلات فراوانی در شما به وجود میاید بهتر است؛ مراقب خود در زندگی باشید تا به دردسر های خیلی زیادی مواجه نشوید شخصی در صدد شماست و می خواهد شما را به طلسم های خیلی زیادی به بندد و برایتان مشکلات زیادی را ایجاد کند.

فال ابجد روزانه متولدین بهمن
ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت خوب است: در زندگیتان گشایشی ایجاد میشود که شما به هدف ها و خواسته های قلبیتان خواهید رسید،، اگر قصد ازدواجی دارید بزودی این ازدواج سر خواهد گرفت،، و شما به سربلندی و موفقیت دست پیدا خواهید کرد و شادی خوشبختی در وجودتان به وجود خواهد آمد‌.

فال ابجد روزانه متولدین اسفند
ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت روشن است: به لطف خداوند رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید شما به موفقیت دست پیدا میکنید و از غم و اندوه زندگی رهایی پیدا خواهید کرد،، بهتر است؛ مراقب خود در زندگی باشید تا به دردسر های خیلی زیادی مواجه نشوید شخصی در زندگی به شما کمک های بسیاری میکند.

منبع: tasvirezendegi

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx