خصوصیات مردان متولد شهریور بشناسید

به گزارش آی‌زندگی؛ بسیاری از مردم دنیا به طالع بینی علاقه و اعتقاد دارند و هر کسی حداقل یک بار طالع بینی ماه تولد خود را چک کرده است. شاید یکی از راه های کوتاه برای شناخت شخصیت مرد مورد علاقه تان رجوع به همین طالع بینی باشد. طالع بینی مرد متولد فصل گرم و انرژی بخش تابستان، احتمالا چیزهای جالبی برای گفتن خواهد داشت که به شما در مسیر نحوه رفتار با او کمک می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد طالع بینی کلیک کنید.

طالع بینی و ویژگی های شخصیتی افراد
طالع بینی یک علم نیست. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد زودیاک شخص در ارتباط با شخصیت او باشد. اما هر سیستمی منطق خاص خودش را دارد. طالع بینی هم مسنثنی نیست. ستاره شناسی معنی قرار دادن خورشید، ماه و سیارات را در ۱۲ بخش از آسمان توصیف می کند. به احتمال زیاد از نشانه های خورشید خود، معروف ترین نشانه ی زودیاک، چیزهایی شنیده اید، حتی اگر اهل طالع بینی نبوده باشید. این براساس مکانی است که خورشید در روز تولد شما در آنجا قرار داشته است.

کاری که قرار است فال ها انجام دهند این است که اطلاعاتی درباره آنچه که سیارات در حال حاضر انجام می دهند و در آینده انجام خواهند داد و چگونگی تأثیر همه ی این علائم در زندگی، به شما بدهد. برای مثال طالع بینی به شما درمورد رگ خواب مرد متولد شهریور اطلاعاتی میدهد که در بهبود روابط عاطفی به شما کمک میکند.

عصر جدید آسترولوژی
سوزان میلر، منجم محبوب که وب سایت ( آسترولوژی زون ) را تأسیس کرد، توضیح می دهد: ستاره شناسان همیشه در تلاشند مفاهیم غول پیکر را به دانش قابل هضم تبدیل کنند. ماه ها و الگوهای رفتاری منطبق بر آن ها مانند یک زمینه ی عالی برای طالع بینی کار می کنند.

این ستاره شناس معتقد است طالع بینی ایده های پیچیده ای در مورد شخصیت، چرخه های زندگی و الگوهای رابطه را به شکل مختصر سیارات و نشانه های زودیاک بیان می کند. این حجم عظیم به صورت آنلاین به خوبی جواب می دهد. وی ادامه می دهد: طالع بینی را یک پدیده فرهنگی یا روانشناختی می دانم نه یک علم. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد تعریف شخصیت کلیک کنید.

در یک دوره ی استرس زا و مبتنی بر داده ها، بسیاری از جوانان به راحتی بینش زودیاک را پیدا می کنند. حتی اگر دقیقاً به آن اعتقاد نداشته باشند. طی دو سال گذشته، ما واقعاً شاهد تغییر شکل روشهای عصر جدید در طالع بینی بوده ایم.

روندهای فرهنگی موثر بر طالع بینی
سردبیر ارشد در برودلی می گوید میزان بازدید فال های سایت های طالع بینی واقعاً بسیار زیاد شده است. استلا باگبی، سردبیر یکی دیگر از مجلات ستاره شناسی هم ادامه می دهد یک پست فال معمولی در سایت ۱۵۰ درصد بیشتر از سال قبل از آن (سال ۲۰۱۷) بازدید داشته است.

از برخی جهات، طالع بینی کاملاً مناسب عصر اینترنت است. در صورت ورود به یک حفره ی تحقیقاتی در موتور گوگل، کمترین مانعی برای دسترسی وجود ندارد و عمق تقریباً بی انتهای آن تا ابد ادامه دارد. در دسترس بودن اطلاعات عمیق تر در اینترنت، این موج فرهنگی طالع بینی را به تدریج افزایش داده است. اینترنت و فضای مجازی علاوه بر امتیازاتی نظیر اطلاعات گسترده که در دسترس کاربران قرار می دهد،مشکلاتی نظیر اعتیاد به اینترنت و فضای مجازی را نیز ایجاد کرده است.

اثرپذیری شخصیت از فصل تولد
راماگوپالان، متخصص اپیدمیولوژیک در دانشگاه کویین ماری لندن و همکارانش برای تعیین اینکه آیا بین فصل ها و ذهن ارتباط وجود دارد یا نه، تعداد بسیار زیادی از ولادت های یک کشور را تجزیه و تحلیل کردند. دانشمندان بررسی کردند که آیا خطر اسکیزوفرنی، اختلال دو قطبی و افسردگی تحت تأثیر ماه تولد است یا خیر. این بررسی شامل ۵۸۰۰۰ بیمار مبتلا به این اختلالات یعنی جمعیتی بالغ بر ۲۹ میلیون نفر از جمعیت عمومی کشور بوده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد بیماری اسکیزوفرنی کلیک کنید.

نتایج بررسی ها در اثر پذیری شخصیت از فصول تولد
محققان دریافتند که تمام اختلالات روانی مورد بررسی، توزیع فصلی را نشان می دهد. اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی از نظر آماری در ژانویه ( دی – بهمن ) جولای ( خرداد – تیر) آگوست و سپتامبر( مرداد و شهریور ) دارای قله های قابل توجهی بود. افسردگی تقریباً اوج مه ( اردیبهشت ) قابل توجه و کسری قابل توجه ماه نوامبر( آبان ) بود.

این نتیجه، تأیید بیشتر تغییرات فصلی در تولد افرادی است که بعداً با بیماری های روانی تشخیص داده می شوند. ویلیام گرانت در مرکز تحقیقات، نور خورشید، تغذیه و بهداشت در سانفرانسیسکو معتقد است دو عامل اصلی موثر در این مساله، به احتمال زیاد وضعیت ویتامین دی و دما است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد بیماری های روانی شایع کلیک کنید.

تاثیر فصل تولد در شخصیت
ویژگی های شخصیتی اثرپذیر فصل تولد یکی از مواردی است که شاید دانستن ان به شما کمک کند. در پایین به شرح برخی از این موارد پرداخته شده است.

فصل بهار
نوزادان متولد مارس، آوریل و مه، در مقیاس هیپرتیمیا ( سنجش ویژگی های خلقی ) امتیاز بالایی کسب می کنند که در واقع خوب است. پرفشاری خون که بین اینها وجود دارد یک مساله ی عمومی است. نوزادان بهاره نسبت به نقطه مقابل دقیق هیپرتیمیا حساس تر هستند. یعنی افسردگی بالینی. طبق گزارشی در سال ۲۰۱۲، افسردگی بالینی در میان متولدین ماه مه بالا است. نوزادان ماه نوامبر کمترین میزان افسردگی را دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد افسردگی کلیک کنید.

فصل تابستان و تأثیر آن در رگ خواب مرد متولد شهریور
بیشتر اوقات خبرهای خوبی برای نوزادان متولد ژوئن، جولای و آگوست وجود دارد. معمولا کمترین مشکلات برای متولدین فصل تابستان وجود دارد. حداقل می توان گفت اثرات شخصیتی آن ها ناشی از سطح نور پس از تولدشان نیست. اگرچه ممکن است تاثیر کمی داشته باشد. چرا که مادر این نوازادان را در ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه حمل کرده است.

نوزادان تابستانی دارای برخی از ویژگی های هیپرتیمیک مشابه کودکان بهاری هستند، اما این می تواند با سیکلوتیمیا جبران شود. نوسان های سریع بین خلق و خوی بالا و پایین. اینها را هم نمی توان نشانه ی هشدار دهنده ی اختلال دو قطبی دانست. تشخیص های دو قطبی در میان نوزادان متولد ماه آگوست کمترین است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد اختلال دو قطبی کلیک کنید.

ویژگی کلی متولدین تابستان
مردم تابستان برونگرا و ممکن است زودرنج باشند. می توانند جنبه های تاریکی نیز داشته باشند. ویژگی های مشترک بسیاری از جوزا ها، جامعه پذیری، مهارت های ارتباطی عالی و نگرشی همیشه آماده برای سرگرمی است. اما مانند تمام اعضای جوزا که می توانند دارای دو شخصیت متفاوت در یک شخص باشند.

این افراد پرشور و راحت هستند
افراد متولد تابستان خوشحال هستند. علم دریافته است که فصل تولد فرد می تواند مادام العمر بر خلق و خوی تأثیر بگذارد و نشان داده می شود که نوزادانی که در ماه های تابستان – از ژوئن تا اوت به دنیا می آیند – کمترین حساسیت را به غم و اندوه ناشی از اختلالات عاطفی فصلی دارند. ضمن اینکه می توانند نسبت به نوزادانی که در فصول دیگر متولد می شوند خوش رو تر باشند.

اگرچه متولدین تابستانی از همسران خارج از فصل خود شادتر هستند اما همچنین می توانند از نظر جسمی هماهنگی کمتری داشته باشند که می تواند برای افراد متولد ماه ژوئن که آرزوی فعالیت فیزیکی دارند یا یک هدیه باشد برای کسانی که آرزوی بزرگی در زمینه ی ورزشی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد نشانه های غم کلیک کنید.

برتری در مدرسه
سپتامبر محبوب ترین ماه تولد نامگذاری شده است. طبق داده های میزان تولد و مرگ، اواسط سپتامبر بیشترین تعداد متولدین را دارد. مطالعات حاکی از ان است که افرادی که در ماه سپتامبر متولد می شوند در مدرسه بسیار توانمند هستند. بسیاری از این کودکان اهداف رشد را در اوایل زندگی خود دنبال می کنند و ۲۰% بیشتر در بهترین مدارس تحصیل می کنند.

نه تنها احتمال موفقیت در دوره ی دبیرستان را دارند بلکه احتمال موفقیت انها در مسیر تحصیلات بالاتر نیز وجود دارد. طبق همین تحقیقات متولدین تابستان به احتمال بیشتری وارد دانشگاه می شوند و درصد این احتمال که از مدرسه فرار کنند، نسبت به سایر ماه ها کمتر است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد فرار از مدرسه کلیک کنید.

قد بلند ، رگ خواب مرد متولد شهریور
همان مطالعه از دانشگاه بریستول نشان داد که نوزادانی که در اواخر تابستان تا اوایل پاییز متولد می شوند اغلب در مقایسه با متولدین دیگر ماه ها بلندتر هستند و از کوتاهی قد رنج نمیبرند. اختلاف کوچک اما قابل توجه ۵ میلی متری به احتمال زیاد به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب بیشتر مادران و به نوبه ی خود دریافت ویتامین دی بیشتر در سه ماهه ی سوم بارداری است. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد کوتاهی قد کلیک کنید.

عمر بیشتر
نوزادان پاییزی یا کسانی که بین سپتامبر و نوامبر متولد می شوند به احتمال زیاد ۱۰۰ ساله می شوند. بر اساس مطالعه ای از دانشگاه شیکاگو که داده های بیش از ۱۵۰۰ نفری را تجزیه و تحلیل کرده است. بیشتر افرادی که تا ۱۰۰ سال زندگی می کنند در این ماه ها متولد می شوند. به گفته محققان دلیل این امر این است که این گروه در اوایل زندگی کمتر به عفونت های فصلی مبتلا می شوند که می تواند بر سلامتی مادام العمر تأثیر بگذارد.

تحریک پذیرتر ؛ رگ خواب مرد متولد شهریور
آیا به طالع بینی و کنجکاوی های شخصیتی مبتنی بر زمان تولد اعتقاد دارید؟ اگر اینطور است باید بدانید برخی بر این باورند که نوزادان ماه سپتامبر افسردگی کمتری دارند. اما ممکن است بسیار تحریک پذیر باشند. آیا به نظر شما این درست است؟ از دیگر مشخصات شخصیتی در مورد متولدین نیمه ی اول سپتامبر این است که آنها وفادار، جزئی نگر هستند و ممکن است خجالتی و گوشه گیر باشند. اگر در نیمه ی دوم سپتامبر ( ترازو ) هستید، ممکن است اجتماعی باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد گوشه گیری و انزوا طلبی کلیک کنید.

ویژگی کلی مرد متولد شهریور
مردان شهریوری کاملاً وسواسی و حساس هستند. شما باید مراقب آنچه می گویید باشید تا روح لطیف آن ها را نشکنید. به راحتی عصبانیت خود را مخفی کرده و شروع به وانمود کردن نمایشی جلوی چشم همه می کنند که انگار اتفاقی نیفتاده است. شاید بهتر باشد قبل از بیان هر چیزی خوب فکر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیماری وسواس کلیک کنید.

غیرقابل پیش بینی بودن؛ رگ خواب مرد متولد شهریور
شما نمی دانید که در آینده چه اتفاقی قرار است بیافتد یا چگونه به چیزی که شما می خواهید بگویید واکنش نشان می دهد. این ویژگی همیشه کمی ابهام و سردرگمی و اضطراب برای اطرافیان مرد شهریوری ایجاد می کند و خود به شکل گیری رابطه سخت تر با او دامن می زند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد اضطراب و احساس بی قراری کلیک کنید.

روش مختص به خود در کارها
مرد متولد شهریور از آنجایی که کمال گرا می باشد، ترجیح می دهد کارها را به شیوه خودش انجام بدهد. اگر قرار است کاری انجام شود او معتقد است هیچ کس نمی تواند بهتر از خودش آن را به سرانجام برساند. او تا رسیدن به نتیجه دلخواه تلاش خود را ادامه خواهد داد. برای مرد شهریوری حرفه و شغلش بسیار مهم است و بنابراین او همیشه سعی می کند در زمینه مورد علاقه خود برتری داشته باشد و در حرفه خود بهترین جایگاه را داشته و بدرخشد.

ویژگی های مثبت مرد شهریوری
آن ها با مسایل با ذهنی روشن و باز روبه رو می شوند. کسانی که با یک شهریور ماهی آشنا باشند حتما با این مساله موافقت می کنند که او در برابر موضوعات مختلف بسیار بردبارانه رفتار می کند. دیگران را قضاوت نمی کند و به نظرات، انتخاب ها، باورها و ترجیحات دیگران احترام می گذارد. تغییرات مثبت و مثبت گرایی در زندگی را با آغوش باز می پذیرد و داشتن یک ذهن وسیع و پذیرا را ضروری می داند. برای متولد شهریور، زندگی بر اساس باورهای قدیمی که از دوران مدرسه اموخته است یک مفهوم بیگانه است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد روانشناسی مثبت گرا کلیک کنید.

پایبند به حقیقت
متولد شهریور، بدون توجه به هر چیزی همیشه به حقیقت پایبند خواهد بود. او هرگز وفاداری خود را ترک نمی کند و همیشه از آنچه درست است دفاع می کند. هیچ قدرتی در این دنیا نمی تواند او را بترساند تا از فردی دروغگو و ریاکار حمایت کند. مرد شهریوری به سختی به تخیلات و خرافات اعتقاد دارد و ترجیح می دهد به واقعیت های زمینی اعتقاد داشته باشد. می دانند زندگی سختی هایی دارد و تظاهر نمی کند که در یک دنیای فانتزی زندگی می کند.

مودب و فروتن
نمی توان انکار کرد که متولدین شهریور بسیار مودب هستند. آنها مطمئن خواهند شد که به احساسات دیگران آسیب نمی رسانند و همیشه سعی می کنند فردی فروتن باشند. مرد شهریوری مهم نیست که چقدر عصبانی باشد، معمولا او را در حالی که فحاشی می کند و یا از کلمات تند استفاده می کند نخواهید دید. مرد شهریوری می تواند به راحتی از طریق ذات مودب و متواضع خود مردم را متقاعد کنند و نظرشان را جلب کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد کنترل عصبانیت کلیک کنید.

ویژگی های منفی مرد شهریوری
یکی از رایج ترین ویژگی های منفی افرادی که در ماه سپتامبر متولد شده اند این است که آن ها همیشه در مورد همه چیز، یک‌ نکته منفی پیدا می کنند. اگر به کسی نیاز دارید که دیدگاه جدیدی درباره تصمیمی که قرار است بگیرید به شما ارائه دهد، با مرد متولد شهریور مشورت کنید. زیرا او مطمئناً به تمام نکات منفی کوچکی که در مورد آن پروژه وجود دارد اشاره می کند و می توانید در انتها بر مبنای نظرات آن ها تصمیم نهایی را نسبت به نکات منفی بگیرید.

نگرانی مزمن
مرد شهریوری بیش از حد متفکر است و این باعث می شود گاهی اوقات مضطرب شود. او ممکن است بیش از حد در مورد یک موضوع خاص نگران باشد و در نهایت احساس بدبختی کند. به منظور اجتناب از هرگونه اشتباه، درمورد مشکلات خاص مدام در حال تجزیه و تحلیل است. وقتی همه چیز به روشی غیرمنتظره پیش برود کاملاً مضطرب می شود. او همیشه بیش از دیگران نگران نتایج اتفاقات است. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد درمان اضطراب کلیک کنید.

از تک تک چیزها ناله و شکایت می کنند.

همیشه نگران این است که مبادا مشکلی پیش بیاید. دلیل این‌حجم از نگرانی بدبینی و منفی نگری او است.

فاقد ثبات در رفتار خود می باشد.

بیش از حد حساس و عصبی است.

به سرعت به خصومت واکنش نشان می دهد.

زندگی خانوادگی و عاشقانه مرد شهریوری
در مرد شهریوری می توانید تنوع احساسی پیدا کنید. آن ها در روابط خود سخت کوش هستند اما زبان گزنده و آزاردهنده ای دارند. در زندگی خانوادگی منظم و در عین حال کمی پرخاشگر می باشند که انها را شبیه یک شخصیت منفعل پرخاشگر جلوه میدهد. تعریف مرد شهریوری از عشق برای بسیاری از افراد عجیب و نامانوس است.

تعریف و برداشت متفاوتی از دوست داشتن دارند. از آنجایی که به عشق در نگاه اول اعتقاد ندارند، گاهی در روابطشان، بی رحمانه و بی روح به نظر می رسند. تنها چیزی که می توانید از آن مطمئن باشید این است که عشق او به شما از بین نمی رود. چیزی که در متولدین شهریور کاملاً مشهود است این است که احساسات خود را سرکوب می کنند و با همان سردی با اطرافیان، تعامل و ارتباط دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد شخصیت منفعل پرخاشگر کلیک کنید.

شعله ی عشق او فروزان اما کم است
او کاری با عشق های آتشین ندارد. اگر با این مرد رابطه دارید، صبر و شکیبایی لازمه ی همیشگی راه است. رابطه داشتن با مردی که در ماه سپتامبر متولد شده تضمین نمی کند که انتظارات فوق العاده عاشقانه ی شما را برآورده کند. بنابراین اگر به دنبال آن نوع رابطه هستید، او آخرین شخصی است که باید درباره اش فکر کنید.

تلاش برای داشتن یک زندگی عاشقانه با این مرد تقریباً غیرممکن است. در نهایت به قیمت زخمی شدن قلبتان مجبور خواهید شد که تا آخر عمر با او و آرزوی براورده نشده زندگی کنید. ذهن او چنان به فکر مادیات و زندگی است که عشق برای او بسیار بیگانه است. تعریف او از عشق با تعریف اکثر ما از عشق تفاوت دارد. او عشق خود را با تأمین نیازهای دوستان و افراد نیازمند خود ابراز می کند که شاید با تعریف شما از عشق واقعی یکسان نباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد عشق واقعی کلیک کنید.

دلایلی برای اینکه نباید به طالع بینی معتقد باشید
فقط به این دلیل که شما به یک علامت از زودیاک تعلق دارید لزوما به این معنی نیست که همه در آن ویژگی ها یکسان هستند. آیا همه ما افراد مختلف با ویژگی های مختلف نیستیم؟ خواندن طالع بینی و آنچه که قرار است بطور مداوم اتفاق بیفتد نیز می تواند در اعمال شما تأثیر بگذارد و اوضاع را برای شما بدتر کند. منجر به کلیشه سازی در مورد افراد می شود. تو بسیار حساس هستی، باید یک سرطانی و یک تیرماهی باشی یا شما می دانید چگونه تعادل را حفظ کنید پس حتما متولد شده ی برج ترازو هستید.

طالع بینی مانند اعتیاد است
هنگامی که ایمان به آن را شروع کنید، خود را به آن وابسته خواهید یافت. اعتقاد به ستاره های بخت، می تواند باعث شود شما کمتر به خود ایمان داشته باشید و بتوانید آسیب بیشتری وارد کنید. گویی اراده ای از خود ندارید و تسلیم خواست ستاره هایید. فراز و نشیب های زندگی ما و خلق و خوی آدم های اطراف ما دائمی و متغیر است. خواندن و پیش رفتن با طالع بینی چیزی را حل نمی کند.

منبع: honarehzendegi

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx