فال روزانه سه شنبه، 1 شهریور 1401

آی‌زندگی – فال روزانه همانطور که از نامش پیداست، هر روز تغییر می کند. با مطالعه فال روزانه از اتفاقات مهم پیش روی خود آگاه می شوید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۱ شهریور:
شما خیلی رک و راست هستید و عواقبی که این صراحت کلامتان می تواند برایتان داشته باشد برایتان هیچ اهمیتی ندارد. شما باید سعی کنید عادت های بدی که دارید از جمله حسادت، سلطه جویی و تکبر را کنار بگذارید. امسال در زمینه ی حرفه ای برای شما سال خوبی خواهد بود و قدم های محکمی در مسیر رشد و پیشرفت برخواهید داشت و به استقلال بیشتری دست خواهید یافت. امسال دوستان جدیدی پیدا خواهید کرد و با افرادی ارتباط برقرار خواهید کرد که می توانند چه در زندگی شخصی و چه حرفه ای کمک های زیادی به شما بکنند. امسال در جمع ها و مهمانی ها حاضر شوید تا اگر مجرد باشید، ممکن است در یکی از آنها به صورتی کاملا غیرمنتظره شریک زندگیتان را هم پیدا کنید. اگر پیش از این عشق زندگیتان را پیدا کرده باشید احتمال اینکه امسال با هم ازدواج کنید بسیار زیاد خواهد بود. ماه های آبان، اسفند، اردیبهشت و مرداد بهترین ماه های سال هستند.

فال روزانه متولدین فروردین
احساسات شما امروز بسیار قویتر از همیشه کار هستند و حس ششمتان خیلی خوب کار می کند. با این شرایط واقعیت ها را بهتر خواهید دید و متوجه خواهید شد که قضاوت اشتباهی در مورد یک نفر داشته اید. فشارهایی که به دلیل مسائل شخصی و خانوادگی به شما وارد می شوند باعث شده اند که همه چیز را یک بار دیگر از نظر گذرانده و ببینید باورهایتان چقدر از واقعیت فاصله گرفته اند و دنیایتان با چالش جدیدی مواجه شود. البته که نمی شود همه چیز را یک شبه درست کرد اما صادق بودن با خودتان باعث می شود شهامت لازم برای تبدیل یک شکست به یک پیروزی بزرگ را پیدا کنید. شما گاهی از سوراخ سوزن رد می شوید اما از در دروازه نه، با اتفاقاتی که برایتان پیش آمده زیادی جدی و سخت برخورد می کنید، خیلی از این اتفاقات ساده و معمولی هستند و نیازمند این همه تحقیق و حساسیت نیستند، با کارهای اضافی فقط خودتان را خسته تر می کنید، خوشی را به خودتان حرام نکنید و به وقایعی که پیش می آیند لبخند بزنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت
امروز را روز خودتان نامگذاری کرده و از آن برای انجام کارهایی که خودتان دلتان می خواهد و شاید حتی تحقق بخشیدن به رویاهایتان استفاده کنید. شما قدرت و انرژی زیادی را برای در پیش گرفتن یک راه هیجان انگیز و ماجراجویانه در اختیار دارید، پس از این فرصت بهره ببرید و خودتان مانع راه خود نشوید. شرایط لازم برای شما فراهم شده است و تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که به خودتان اعتماد داشته باشید و قدم در راه بگذارید. الان وقت آن نیست که به عواقب احتمالی کارهایتان فکر کنید. جنبه ی منفی را در نظر نگیرید، شاید همه چیز دقیقا همان طوری پیش برود که شما دلتان می خواهد . شما به زودی ریسک بزرگی را در زندگی تان انجام می دهید. با رفتار تند و عصبی تان ناخواسته باعث شده اید کسی را که بسیار دوست دارید برنجانید. شخصی بدون اینکه بفهمید شما را بازی می دهد تا از موقعیتی آن طور که به نفع خودش است استفاده کند، دوست و دشمنتان را بشناسید. بی دلیل به کسی باج ندهید وگرنه این کار عادتشان می شود.

فال امروز متولدین خرداد
امروز حال و هوای خاصی دارد که نمی توانید آن را نادیده بگیرید. شاید مجبور شوید برای این که خودتان را با دیگران هماهنگ کنید تغییراتی در برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید ایجاد کنید. اگر کارها طبق برنامه ی خودتان پیش نرفتند ناراحت نشوید، خیلی وقت ها از دنبال کردن راهی که اصلا قصدش را نداشته اید نتایجی خیلی بهتر از آنچه انتظار داشته اید را به دست خواهید آورد. از انجام کارهایی که تا به حال نکرده اید هراسی نداشته باشید. کمی فکر کنید تا ببینید همیشه با فراتر رفتن از حد و مرزهایی که برای خودتان تعیین کرده بوده اید چه چیزهایی را به دست آورده اید و چه موفقیت هایی کسب کرده اید. آن را که حساب پاک است از محاسبه باکی نیست. بی رودربایسی سوالتان را بپرسید تا جوابی را که لازم است بشنوید. کسی که باید نگران پیش آمدن این شرایط باشد شما نیستید. دایره دوستان و معاشرین‌تان را بزرگتر کنید، خودتان را محدود به یک یا دو نفر نکنید. خبری که به شما می رسد را درست بررسی کنید.

فال روزانه متولدین تیر
امروز درخششی در چشمان شما نهفته است که دیگران نمی توانند آن را نادیده بگیرند. امروز روز خیلی خوبی برای بیان کردن افکار و احساساتتان خواهد بود و دیگران خیلی خوب متوجه منظورتان خواهند شد و این طور به نظر می رسد که ذهنشان نسبت به همیشه خیلی بازتر شده است و انعطاف پذیری بیشتر دارند. با اعتماد به نفس صحبت کنید تا حرف هایتان اثرگذاری بیشتری داشته باشند. یادتان باشد که بیان احساساتتان در حال حاضر از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و در غیر این صورت دیگران بی تفاوت از کنارتان رد خواهند شد. فراموش نکنید که تا خودتان حرفی نزنید کسی نخواهد توانست ذهنتان را بخواند. احساس می کنید با زندگی که در حال حاضر دارید کمی بیگانه شده اید و نمی دانید چه نقشی را در زندگی تان بازی می کنید، به همین دلیل در تصمیم گیری دچار سردرگمی شده اید، خودتان را پیدا کنید و بعد قدم در کارهای مختلف بگذارید. اتفاق تازه ای در زندگی تان رخ می دهد و کسی دلتان را می برد، همین موضوع انرژی تازه ای به شما خواهد داد.

فال و طالع بینی متولدین مرداد
امروز در دنیای ذهن خودتان سفر کنید تا به جنبه های جدیدی از دنیای درونتان پی ببرید. با افرادی که تفکرات و علایقی شبیه به خودتان دارند در مورد موضوعاتی مانند مذهب و فلسفه بحث کنید و اگر موضوعی نظرتان را به خود جلب کرد به طور عمقی در مورد آن صحبت کنید. اکنون زمان بسیار مناسبی برای برنامه ریزی برای ادامه تحصیل و یا مطالعه در مورد یک موضوع خاص که همیشه قصد کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن را داشته اید به نظر می رسد. امروز شما دلتان می خواهد به دیگران کمک کنید و همین مسئله باعث می شود برای انجام کارهای خیر داوطلب باشید. شاید حتی رهبری گروهی از افراد خیر را به عهده گرفته و یک برنامه خیلی مفید برای این کار بچینید. حرفی می شنوید که باعث می شود دید تازه ای نسبت به شخصی پیدا کنید. شما بسیار حساس هستید و با کوچکترین اتفاقی دلگیر می شوید، این موضوع اصلا به نفع شما نیست. از بخت و اقبالتان گلایه نکنید، به جای آن هرچه زودتر دست به کار شوید. قدر شخصی را که پا به پای شما در سختی ها همراهتان بوده بدانید، با او از صمیم قلب به نیکی رفتار کنید.

فال امروز متولدین شهریور
امروز روز شماست، پس تا می توانید از آن استفاده کنید! اگر اوضاع این اواخر کمی آشفته بوده است نگران نباشید، از امروز همه چیز رو به بهتر شدن پیش خواهد رفت. با خیال راحت همان آدم خوشحال و سرحالی باشید که در هر گروهی که قرار بگیرد باعث سرزندگی آن می شود. همه از دیدن چهره ی خندان شما لذت خواهند برد و خیالشان راحت می شود که به حالت عادیتان باز گشته اید. شاید نخواهید با کسی که رفتاری ناعادلانه با شما دارد وارد نبرد قدرت شوید، اما این تنها راه برای در دست گرفتن کنترل زندگی حرفه ایتان است. هر حرفی که امروز می شنوید را باور نکنید، زیرا ممکن است اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می گیرند چندان دقیق نباشند. به سفری خواهید رفت که برای همیشه در ذهنتان باقی خواهد ماند. شما با دیدی کلی به زندگی می نگرید، به همین دلیل یا بسیاری از پیش آمدهایی را که رخ می دهد نمی بینید یا اینکه با بی تفاوتی از کنار آن ها رد می شوید، همین باعث می شود که از یک سوراخ چند بار گزیده شوید. درک صحیحی از مسائل زندگی پیدا کنید تا تصمیماتی که در زندگی می گیرید درست باشند.

طالع بینی روزانه متولدین مهر
امروز مواظب رفتارهای خودتان باشید و حواستان باشد خودتان کارهایی را انجام ندهید که وقتی می بینید دیگران آنها را انجام می دهند از آنها متنفر می شوید! پیدا کردن عادت هایی که خودتان همیشه از آنها نفرت داشته اید اصلا خوشایند نیست. زیاد به خودتان سخت نگیرید و کمی لبخند بزنید. اگر بخواهید روی جنبه ی منفی همه چیز تمرکز کنید دیگران هم فقط جنبه ی منفی وجود شما را خواهند دید. امروز ممکن است کمی عصبی باشید و اعتماد به نفستان متزلزل شده باشد و به همین دلیل حس می کنید به چالش های تازه ای نیاز دارید. مواظب باشید با ماجراجویی بیش از حد برای خودتان دردسر درست نکنید. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید به جای آن ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری های منطقی پیش بروید. از رفتار ریاکارانه ای شخصی در اطرافتان نا امید و دلسرد می شوید اما شما با صداقتتان به هدف می رسید. خلوص نیت و ایمان به خودتان بهترین سرمایه شماست. بدبینی و تردید را از خودتان دور کنید.

فال روزانه متولدین آبان
امروز به طور کلی برای شما روز نسبتا خوبی خواهد بود، پس به جای این که روی جنبه ی منفی اتفاقاتی که دارند پیش می آیند تمرکز کنید از روزتان لذت ببرید و نگرانی در مورد عواقب اتفاقات امروز را برای بعد بگذارید. اجازه ندهید دیگران شما را وادار به انجام کاری کنند که خودتان دلتان نمی خواهد. شما عقاید خاص خودتان را دارید و نباید از بیان آنها هیچ ترسی داشته باشید. شما فکر می کنید که می دانید چه کاری درست است، اما این تصور یا بهتر بگوییم توهم شما می تواند در حال حاضر جلوی احساس خوشبختی و خوشحالیتان را بگیرد. اگر می خواهید به خواسته هایتان برسید باید این اصراری که به بر حق بودن خودتان دارید را کنار بگذارید. بهتر است دل اطرافیانتان را بدست آورید و آن ها را با خودتان همراه کنید. دوستی که به شما نزدیک است کمکتان می کند تا بخش جدیدی از توانایی هایتان را بشناسید، قدردان حضورش باشید. با شما تماس گرفته می شود تا تقاضای کمک یا راهنمایی بکنند، با صبر و حوصله پاسخگو باشید حتی اگر فرصت ندارید و مسئله را پشت گوش نیندازید.

فال روزانه متولدین آذر
امروز برای بیان منظورتان و حالی کردن حرف هایتان به دیگران به یک مترجم نیاز خواهید داشت. تصمیم گیری برای شما کار ساده ای نخواهد بود، اما غیر ممکن هم نیست. به دنبال ماجراجویی باشید و به شانس خود اطمینان داشته باشید و ریسک کنید. اگر احساس کردید به کمک نیاز دارید حتما از دیگران تقاضای کمک کنید، اما بیش از حد به آنها وابسته نباشید. اکنون نزدیک شدن به کسی که دوست دارید برای شما بسیار راحت خواهد بود، اما باید دریچه های قلبتان را به روی او باز کرده و با صداقت پیش بروید. متأهل ها ممکن است به خاطر اختلاف نظر بحث هایی را در پیش داشته باشند که با کمی صحبت کردن خیلی زود برطرف خواهد شد. خبری می شنوید که مثل آب روی آتش نگرانی ها و دلشوره هایتان را از بین می برد و انرژی دوباره ای به شما می دهد. از تنهایی تان بیرون بیایید و درها را باز کنید. شخصی شما را می جوید، اگر واقع بین و منصف باشید می بینید شما در بهترین شرایط قرار دارید، بهتر است از فرصت استفاده کنید و تا جایی که می توانید اوج بگیرید.

فال روز متولدین دی
امروز شما انرژی زیادی را در اختیار دارید، پس از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. شما این توانایی را دارید که هر موقعیتی را مطابق با شرایط خود تغییر دهید و در انجام هر کاری موفق باشید. احساس ماجراجویی شما بیشتر از هر زمان دیگری است و دلتان می خواهد کارهای تازه ای را انجام داده و در جهتی متفاوت حرکت کنید. جلوی خودتان را نگیرید و به این حس خود توجه داشته باشید. امروز شاید در خانه اوضاع چندان روبراه نباشد و تنش های موجود به شکل مشاجره بر سر مسائل بی اهمیت بروز پیدا کنند. سعی کنید کمی از هم فاصله بگیرید و امروز را به جای خانواده با دوستانتان بگذرانید. شما گاهی بیش از حد مثبت اندیش هستید، گاهی لازم است به آنچه که می شنوید و می بینید شک کنید. حوادث و اتفاقات زیادی برایتان رخ خواهد داد که ممکن است برخی از آن ها غافلگیرتان کند. این روزها به مسائلی که اهمیتی ندارند زیادی فکر می کنید و خودتان را دچار تشویش و بی خوابی می کنید، مشکلاتتان را بنویسید تا ببینید انقدرها هم ترسناک نیستند.

فال متولدین بهمن
امروز ممکن است مجبور باشید به صورتی کاملا غیر منتظره در مورد مسائلی تصمیم گیری کنید که آمادگی لازم برای تصمیم گیری در مورد آنها را ندارید. شما اطلاعات لازم برای این تصمیم گیری را در اختیار ندارید و دلتان نمی خواهد ندانسته تصمیمی بگیرید که بعدا اثرات منفی به همراه خواهد داشت. شاید بهتر باشد تسلیم شوید و بر اساس همین اطلاعاتی که در اختیار دارید تصمیم بگیرید. شاید بین شما و کسی که دوست دارید مسائلی وجود دارند که به خاطر ترس از دست دادن او سعی می کنید ناگفته باقی بمانند. اما این کار تنها باعث بدرتر شدن اوضاع خواهد شد، بهتر است این مشکل را هر چه سریعتر حل کنید. مدیتیشن را یاد بگیرید و اجازه دهید اطرافیانتان نیز در کارهایتان به شما کمک کنند، زندگی تان آسان تر خواهد شد، نگران نباشید به وقتش شما هم فرصت جبران خواهید داشت. زود باوری باعث شده گاهی اشتباهات بزرگی مرتکب شوید، کمی با احتیاط و سخت گیری به مسائل و آدم ها نگاه کنید و تحت تاثیر احساسات آنی قرار نگیرید.

فال روزانه متولدین اسفند
فرار کردن از احساساتی که دارید مانند این است که بخواهید آتشفشانی خشمگین را مهار کنید. فرار کردن یک راه حل موقتی است و خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید دوباره به سراغتان خواهند آمد. امروز اعتماد به نفستان کمی پایین است و ممکن است نسبت به توانایی ها و استعدادهای خود دچار شک و تردید شوید. ناراحت و افسرده نشوید و انگیزه خود را از دست ندهید. مهارت های شما در سطح بسیار بالایی قرار دارند، به جای دلسرد شدن نگاه مجددی به وضعیت موجود بیندازید و ببینید چه چیزی باعث شده است میزان پیشرفت شما به آن سرعتی که خودتان می خواسته اید نباشد. از چیزی که حق شماست سرسری نگذرید وگرنه برای دیگران عادت می شود که حق شما را نادیده بگیرند. در کارهایتان ثابت قدم باشید و از مشورت با بزرگترها استفاده کنید. به مال دنیا دل نبندید و طمع نداشته باشید، بیهوده خسته تان می کند. موضوعی شما را آزار می دهد، در مورد آن با فردی امین صحبت کنید.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx