زنان جذاب

نقطه جذابیت چهره زنان از دید مردان چیست؟

زنان محبوب، خنده رو هستند، زیرا همه‌ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می‌کند فرد فوق العاده‌ای است.

به گزارش آی‌زندگی، زیبایی تعریف‌های متفاوتی دارد و در معیار آن در مکان‌های جغرافیایی متفاوت است و در طول زمان تغییر می‌کند. بسیاری از زنان برای جذاب و زیبا به نظر رسیدن دست به تغییراتی در چهره خود می‌زنند تا زیبایی چهره خود را چندین برابر سازند. آیا می‌دانید معیار زیبایی از نظر مردان چیست و نقطه جذابیت چهره زنانه در ذهن مردان کدام است. این بخش را مطالعه کنید تا به جواب سوالات خود درباره زن جذاب برسید.

چهره‌های ساده و بدون چربی
جذاب‌ترین ویژگی زنان از نظر مردان سادگی صورت آنهاست. این معیار تقریبا در همه جای جهان یکسان است و مردان تمایل بیشتری به زنان ساده دارند. پژوهشگران برای درک بهتر این موضوع ۱۶۹ مرد را از جنوب فرانسه انتخاب کردند و چهره‌ی زنان را به طور تصادفی در صفحه‌ی نمایش نشان دادندو از مردان خواستند به این چهره‌ها نمره دهند.

این تحقیقات ثابت نمود مردان به چهره‌های بدون چربی تمایل بیشتری دارند، زیرا صورت‌های بی چربی معمولا ساده هستند، بافت صاف و چین و چروک کم دارند و همراه با خطوط کانتوری نرم هستند. مغز انسان به سمت محرک‌های ساده گرایش دارد و پردازش چنین صورتی در مغز آسان است. بی چربی بودن چهره می‌تواند بین ۱۰ تا ۱۵ درصد تنوع در جذابیت را توجیه کند و عرصه را برای دیگر فاکتور‌های بیولوژیکی، فرهنگی و فردی که از نظر مردان مهم است باز کند.

زنان با پوست سبزه
مردان پوست تیره و سبزه را بیشتر از پوست رنگ پریده و سفید می‌پسندند.

زنان جوان
مردان ترجیح میدهند با زنی باشند که سنش ۲ سال کمتر از آنان باشد. هر اندازه سن مردان افزایش می‌یابد همسر (جفت) جوانتر و کم سن و سالتر را ترجیح میدهند!

صورت‌هایی شبیه والدین
اغلب ما جذب صورت‌هایی می‌شویم که شبیه پدر یا مادرمان است و به این خاطر که آن‌ها نخستین حامیان و مراقبان ما بوده اند و ما دوستشان داریم.

آراستگی ظاهری
اگر می‌خواهید از دید مردان یک زن جذاب باشید بهتر است به ظاهر خود و لباس هایتان بیشتر اهمیت بدهید، زیرا اکثر مردان کلی نگر هستند و به جزئیات توجهی ندارند و لباس هایتان آن‌ها را بیشتر از چهره تان جذب می‌کند؛ بنابراین سعی کنید در لباس هایتان بیشتر از رنگ‌ها شاداب و طرح‌ها متفاوت استفاده کنید تا زیبا‌تر به نظر برسید.
آرایش ملایم
مردان همیشه زنانی را دوست دارند که چهره طبیعی دارند و آرایش کمی می‌کنند. پس توجه داشته باشد که در آراستگی ظاهر زیاده روی نکنید و آرایش‌های زیاد و تند و زننده نداشته باشید.

خنده روبودن
زنان محبوب، خنده رو هستند، زیرا همه‌ی مردان دوست دارند بتوانند یک زن را بخندانند و هر مردی وقتی بتواند زنی را بخنداند، احساس می‌کند فرد فوق العاده‌ای است.

چهره‌های معمولی
بسیاری از مردان اعتقاد دارند چهره‌های معمولی با ویژگی‌های متوسط جذاب‌تر از صورت‌های خاص هستند. تحقیقی که روی صورت‌های مختلف انجام شد نشان داد که بیشتر مردم صورت‌های عادی را بیشتر دوست دارند. به این خاطر که ترکیبی از ژن‌های مختلف هستند.

چهره‌های آشنا
همیشه ژنتیک در جلب توجه افراد نقش ندارد. چهره‌ای برای مردان جذاب و دوست داشتنی است که حس یا خاطره‌ای خوب را برایشان تداعی کنند. این چهره‌ها که برای برخی از افراد آشنا و دوست داشتنی هستند ممکن است از نظر برخی دیگر کاملا معمولی باشند.

منبع: نمناک

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx