لیبراتور پدال پایی

پدالی برای بازی‌های کامپیوتری با سرعت ۱۰۰ میلی ثانیه

شرکت MSI در حال راه اندازی یک لیبراتور پدال پایی است که با برنامه ریزی می‌تواند برای هر عملی در هر بازی استفاده شود.

به گزارش آی‌زندگی، راه اندازی کلاسیک صفحه کلید و ماوس یکی از اصلی‌ترین موارد آزمایش شده و واقعی بازی است، اما اکنون یک پدال برای بازی‌ها طراحی شده است. پدال لیبراتور دارای سه دکمه است که به راحتی برای پایی که روی آن قرار گرفته است، در دسترس است. ورودی اصلی یک صفحه تخت بزرگ در زیر پای شما است، در حالی که دو کلید سپر را می‌توان با خم کردن پای خود به چپ یا راست ضربه زد.زمان پاسخ این دستگاه ۱۰۰ میلی ثانیه است.

به نقل از باشگاه‌خبرنگاران، لیبراتور (Liberator) از طریق نرم افزار رایانه شخصی اجرا می‌شود که به کاربران امکان می‌دهد هر یک از این سه دکمه را به اقدامات مختلف در بازی‌ها یا برنامه‌های دیگر اختصاص دهند. میانبر‌های تک دکمه‌ای برای جایگزینی زنجیره‌های طولانی‌تر فشار دادن دکمه‌ها، مانند ترکیب‌های ترکیبی در بازی‌های مبارزه‌ای است.

برخی از پیشنهادات MSI شامل استفاده از Liberator به‌عنوان یک شتاب‌دهنده در بازی‌های رانندگی، دکمه فشار به صحبت در برنامه‌های چت، برای گرفتن اسکرین شات، یا ضربه زدن روی دکمه‌های چپ یا راست برای خم شدن از پوشش در تیراندازی‌ها است. این پدال همچنین می‌تواند در برنامه‌های ویرایش ویدیو، صدا یا تصویر یا برای کدنویسی مفید باشد.

وزن این دستگاه به گونه‌ای است که آن را روی زمین نگه می‌دارد، و با یک الگوی آج پوشانده شده است تا پای شما را از سر خوردن دور نگه دارد.زاویه آن در هشت درجه راحت است و بسته به اندازه پای کاربر می‌توان درپوش دکمه‌ها را جدا کرد. حداکثر چهار لیبراتور را می‌توان به یکدیگر متصل کرد و حداکثر ۱۲ دکمه اضافی برای بازی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اینکه چگونه می‌توانید چهار پدال را هدایت کنید، یک سؤال دیگر است، اما می‌توانیم ببینیم که داشتن یک پدال برای هر پا یک راه‌اندازی سرگرم‌کننده است.

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx