گرایمز و ایلان ماسک

زندگی ایلان ماسک بعضی وقت‌ها زیر خط فقر است!

به گزارش آی‌زندگی، گرایمز خواننده کانادایی در گفتگو با Vanity Fair به خاطر می آورد که یک بار زمانی که در لس آنجلس زندگی می کرده در یک طرف تشک‌اش یک سوراخ پیدا کرده. ایلان ماسک با دیدن سوراخ به جای پیشنهاد خرید یک تشک نو، گفته بهتر است گرایمز تشک‌اش را از خانه خودش به آنجا بیاورد و از آن استفاده کند.

او می گوید: «ایلان حتی تشک جدید هم نمی خرید. او شبیه میلیاردرها زندگی نمی کند. بعضی وقت ها شبیه افرادی که زیر خط فقر هستند، زندگی می کند. تا جایی که من با خودم می گفتم کاش در یک خانه ناامن ۴۰ هزار دلاری زندگی نمی کردیم؛ خانه ای که همسایه ها می توانند از ما فیلم بگیرند و هیچ امنیتی ندارد و ۸ روز پیاپی مجبور باشم کره بادام زمینی بخورم!»

در ماه مه ۲۰۲۰، ماسک توئیت زد که همه ی اموالش را می فروشد و بدین ترتیب «مالک خانه ای نخواهد بود.» گفته می شود او در یک خانه ی کوچک پیش ساخته ی ۵۰ هزار دلاری که از اسپیس ایکس اجاره کرده، زندگی می کند.

گرایمز در گفتگو با این نشریه از این می گوید که چگونه رابطه با ثروتمندترین مرد جهان او را «بین دو جهان متفاوت گیر انداخته است.» او می گوید: «یعنی وقتی مردم می گویند که من به افراد کلاس خودم خیانت کرده ام پُر بیراه نمی گویند. من یک چپ تندرو بودم و تبدیل شدم به یک دموکرات کاپیتالیست. به طرز قابل درکی خیلی از مردم از این موضوع ناراحتند.»

در همین مصاحبه، گرایمز می گوید او و ماسک به طور مخفیانه با هم صاحب فرزند دومی شده بودند؛ دختری به نام Y. پسر بزرگ تر این زوج که X Æ A-Xii نام دارد در ماه مه ۲۰۲۰ به دنیا آمده بود. Y که اسم کاملش Exa Dark Sideræl Musk است از طریق رحم اجاره ای به دنیا آمده و هفتمین فرزند ماسک است.

ماسک در ماه سپتامبر به نشریه Page Six گفت که او و گرایمز پس از ۳ سال رابطه عاشقانه، رابطه شان را به هم زده بودند. ثروتمندترین مرد جهان اخیراً همراه ناتاشا باست، بازیگر استرالیایی دیده شده است.

منبع: روزیاتو

 

0 0 رای ها
امتیاز به مطلب
دنبال کردن نظرات
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پربیننده امروز
آخرین مطالب
0
خوش‌حال می‌شیم نظرتون رو درباره این مطلب بدونیمx